Casewise Modeler çözümü, BDDK – Yönetim Beyanı gereksinimlerinin karşılanmasında kurumların temel aracı olacaktır.

Süreç ve BT modellemeye giden ayrıntılı ve çok-boyutlu yol

Casewise çözümleri, kurumunuzu 360 derece görme imkanı sağlar. Casewise, İş Süreçleri Analizi, Kurumsal Süreç Yönetimi, Kurumsal Mimari ve Yönetim, Risk & Uyum konularında daha iyi anlaşılır ve güvenilir operasyonel süreçler ve sistemler sunmak için geniş kapsamlı bir modelleme araç seti ve genişletilebilir bilgi deposu sağlar.


Görüntüleme

İş Süreci ve Kurumsal Mimari projelerinizi, dahili ve harici taraflar arasında iletin.

Takımlara kurumsal süreçleri ve sistemleri görüntüleme, analiz etme dokümante etme ve eniyileme imkanı sunan lider kurumsal modelleme çözümü.

Microsoft® Visio içinden modelleme yeteneklerinizi geliştirin.


Sosyalleştirme

Bütün kurumunuzun Kurumsal mimariyi 360 derece görmesine imkan veren sosyal iletişim platformu.


Eniyileme

Başarılı kararlar alma yeteneğini sağlayarak tam şeffaflık için kurumsal değerleri bütün organizasyona iletme imkanı sunar.

Kurumsal süreçler ve kurumsal mimariyi bütünsel bir bakışla entegre etme imkanı sunar.

Mind2Biz, Kurumsal Mimari ve Süreç Yönetimi başlığı altında kurumsal modelleme pazarının öndegelen sağlayıcılarından Casewise’in Türkiye temsilciğini yürütmektedir. Corporate Modeler ürün ailesine yönelik analiz, sistem tasarımı, implementasyon danışmanlığı, eğitim, satış ve satış sonrası bakım ve destek hizmetlerini vermektedir.

1989'da kurulan Casewise, İş Süreçleri Analiz/Modelleme (BPAM) ve Kurumsal Mimari (EA) pazarında lider konumdadır. Casewise ürün ve hizmetleri binlerce iş analisti, veri mimarı ve kurumsal planlamacının övgüsünü kazanmıştır.

Casewise Global Site

Go to top
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd