Hukuk sektörüne özel çözümlerimizi tanıtıyoruz. Sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız

Toplantıda dünya genelinde hukuk alanında en yaygın kullanılan OpenText doküman ve eposta yönetimi sistemi(1), ResourceTrack yazılımı(2), Workshare Professional doküman karşılaştırma uygulaması(3) ve Kofax Express(4)doküman işleme, görüntü iyileştirme ve doküman indeksleme uygulaması tanıtılacaktır.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılacak kişi isimlerinin en geç 24 Ocak 2011 akşamına kadar 0212 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu'na bildirilmesini rica ederiz.

   
 
Tarih : 25 Ocak 2011
Saat : 14:30-17:00
Yer : Mind2Biz Toplantı Salonu (kroki ve adres için tıklayınız)
   
  (1) Önceki ismi ile Hummingbird olarak bilinen ve gerek hukuk firmaları ve gerekse kurumsal hukuk departmanları tarafından en yaygın kullanılan ve Am Law 200 firmalarının da %70'inden fazlasında kullanılan doküman ve eposta yönetim sistemidir.
   
  (2) Mind2Biz tarafından geliştirilen ResourceTrack uygulaması, proje, dava gibi işlerde, müşteriler ve çalışanlar bazında çalışma saatlerinin, masrafların,avansların ve işlerin izlenmesi ve gözden geçirilerek raporlama gereksinimi olan kurumlar için tasarlanmıştır.
   
  (3) Sektörde Deltaview olarak bilinen ve yeni teknolojilerle geliştirilerek Workshare Professional adını alan doküman karşılaştırma, gözden geçirme ve doküman güvenliği sağlayan yazılımdır. Bu yazılım Am Law 200 firmalarının tamamına yakınında kullanılmaktadır.
   
  (4) Kofax Express ile bir kağıt yığınıyla yapılması hayal edilemeyecek şekilde dokümanlar ayrıştırabilir, sayfalar bir araya getirilebilir, doküman bölünebilir, çevrilebilir, sıra değişikliği yapılabilir, barkodlarla otomatik işlemler sağlanabilir. Ve, içinde gömülü olan VRS ( VirtualReScan) ile kağıt orijinalinden daha iyi görünen doküman görüntülerini kullanarak kontrollü şekilde arşiv oluşturulabilir.
 

Go to top
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd