Site İçeriği 
Sitede yayınlanan içerikten dolayı herhangi bir garanti verilmemektedir. Ürün ve hizmetler oldukları halleriyle sunulmakta, içerikte ifade edilmiş dahi olsa, site ziyaretçisine garanti haklarını sağlamamaktadır.

İçeriğe Yönelik Mülki Haklar
Site içeriğinde yayınlanan tüm bilgi ve veriler Mind2Biz mülkiyetinde olup, ticari amaçla izinsiz kullanımı yasaktır. Herhangi bir şekilde benzer bir içeriğin ticari amaçla herhangi bir mecrada kullanımı tesbit edildiğinde yasal yollara başvurulacaktır.

E-posta
Bu site üzerinden site sahibine gönderilen e-postalarda yer alan şahsi veya kurumsal bilgiler e-posta kapsamında yer alan soruları cevaplamak ve/veya talepleri karşılamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler yasal otoriteler tarafından resmi olarak talep edilmedikçe, üçüncü şahıs ya da kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.  Gönderen ile iletişimi sürdürmek amacıyla e-posta adresleri saklanmaktadır.

E-posta ile gönderilen mesajlar şifrelenmediği için güvenli olmayabilir. Bu nedenle hiçbir gizli bilginin e-posta ile sitemiz üzerinden gönderimi tavsiye edilmemektedir. Herhangi gizli bir bilgiyi bize e-posta ile göndermenin tercih edilmesi durumunda, bu bilgilerin 3.partiler tarafından ele geçirilmesi riskinin gönderici tarafından üstlenildiği kabul edilmiştir. 

Dosya Indirilmesi
Site sahibinin paylaşıma sunduğu tüm dosyalar virüs taramasından geçirildikten sonra sunucuya yüklenmiş olsa da indirilen tüm dosyaların virüs taramasından geçirilmesi önerilmektedir. Siteden edinilen herhangi bir dosyadan dolayı sistemlerde oluşabilecek muhtemel zararlardan site ya da site sahibi, yetkilileri sorumlu tutulamaz. Mutlaka bir anti-virus yazılımı kullanımı önerilmektedir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması
Site ziyaretçisi sistemlerinde herhangi bir veri kaybı, virüs problemi, gizli bilgiye erişim, ticari kazanç kaybı gibi durumlarda, bu siteye bağlanmış olmaktan dolayı herhangi bir sorumluluk üstlenilmez, kayıpların tazmini talep edilemez.

Diğer Siteler  
Bu site site sahibine ait olmayan diğer sitelere link içerebilir. Bu siteler site sahibi tarafından kontrol edilmemektedir ve içerikleri, ürünleri, hizmetleri veya gizlilik politikaları için sorumluluk üstlenilmemektedir. Bu sitelerden bilgi indirmek fikri mülkiyet haklarını zedeleyebilir veya bilgisayara virüs girmesine neden olabilir. Bu siteden ayrılındığında diğer sitelerin gizlilik politikasını ve kullanım kayıt ve koşulları okunmalıdır. O siteler içerisinde bulunulduğu veya oralarda işlem yapıldığı durumlarda tamamen o sitenin kullanım koşulları ve gizlilik şartları geçerlidir. Site sahibine ait bir site olduğunu iddia eden veya benzeyen sitelerin (e-posta ile bağlantılı olanlar dahil) güvenilirliği sorgulanmalıdır.

Mind2Biz.com’a erişerek, Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Bu siteye erişiminiz ve içeriğini kullanmanız burada belirtilen maddelere ve yasalara tabiidir. 

Mind2Biz gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.  Gizlilik Sözleşmesi’nde yapılan değişiklikler sitenin Haberler bölümünde duyurulmaktadır.

Bu Sözleşme sadece bu sitede sunulan ve toplanan bilgiler için geçerlidir ve diğer kaynakları kapsamamaktadır.

Bize Ulaşın
Bu gizlilik ve güvenlik şartları ile ilgili sorularınızı lütfen bizi telefonla arayarak veya This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine e-posta göndererek bize iletiniz. 

Go to top
Our website is protected by DMC Firewall!