AmLaw 200 firmalarının %90'ı OpenText çözümlerini kullanıyor

Bugünün global çalışma ortamında rekabet güçlerini korumak için hukuk firmaları iş süreçlerini sürekli olarak geliştirmek ve güncellemek zorundalar. Dahası firmalar, avukatlarını çok yüksek seviyedeki bilgi miktarını yönetmek yükünden kurtararak, onlar için müşteri konularına odaklanacakları ve bilgiye gerekli olduğu anda ve yerde erişebilecekleri altyapıları kurarak daha verimli çalışacakları ortamları sağlamak zorundalar. Buna erişmek için, kurum dahilinde kritik bilgileri oluşturma, erişim, paylaşım, depolama, düzeltme ve yönetmenin kolay ve etkili bir yolunu bulmaları gerekiyor. İşte bu hedefe ulaşmak kurumsal içerik yönetim sistemi ile mümkün. Legal90 sitesini ziyaret edin.

OpenText Document Management eDOCS Edition

Mind2Biz, Güner Hukuk Bürosu’nda OpenText eDOCS DM değerlendirme çalışmalarını tamamlayarak projeyi başlattı.

Güner Hukuk Bürosu, uzun yıllara dayanan doküman birikimine etkin aramalarla ulaşabileceği ve mevcut içeriği çalışanlarının kullanımına sunabileceği bir altyapı arayışı sonucunda OpenText eDOCS DM doküman yönetim sistemi ile bu hedefine ulaştı. Mevcut binlerce dokümanın da yeni sisteme aktarımının sağlandığı projede gerek doküman etiketleri üzerinden gerekse içerik araması ile dokümanlara hızlı erişim sağlanmıştır. Ayrıca sistemin sağladığı entegrasyon yetenekleri ile dokümanların pratik bir şekilde MS Word, MS Outlook ortamlarından sisteme saklanabilmektedir.

Proje kapsamında OpenText eDOCS DM 5.3 sistemi ile 70000’e yakın eski doküman tüm anahtar arama bilgileri de korunarak yeni sisteme aktarıldı.


Go to top
Our website is protected by DMC Firewall!