Mind2Biz Kurumsal Modelleme konusundaki birikimlerini, bu konuda çalışan profesyonellere aktarabilmek amacıyla eğitimler vermeye başladı.

Kurumunuzu görebildiğiniz oranda geliştirebilirsiniz. Kurumsal mimari kavramları ile tanışın, kurumsal çevikliğinizi ve rekabet avantajınızı kurumsal modelleme çalışmaları ile artırın.

Kurumsal Modelleme alanında yayınlanan bu yeni eğitim programının amacı katılımcıları kurumsal mimari temel kavramları ve uygulamaları ile tanıştırmak, bir yönetim modeli olarak kurumsal mimari çalışmalarının sağladığı katma değer konusunda bilgilendirmek ve kurumsal mimari çalışmalarının iş stratejilerine destek olacak şekilde uygulanması konusunda bilgi vermektir. Eğitim kapsamında kurumsal mimari kavramları, kurumsal mimari öncesi, iş ve bilgi teknolojilerinin yakınlaşması, kurumsal mimari ile yönetim, kurumsal mimari çerçeve modelleri, kurumsal mimari ile süreç modelleme ve kurumsal mimari standartları yer almaktadır.

Eğitimin hedef kitlesi üst yönetim, departman ve süreç yöneticileri, strateji uzmanları, kurumsal BT mimarları ve süreç yönetim/iyileştirme uzmanlarıdır.

1 gün (5 saat) sürecek eğitime katılım için ön şart bulunmamaktadır.

Eğitim Programı - Kurumsal Mimariye Genel Bakış

Go to top
DMC Firewall is a Joomla Security extension!