ECM Haberleri İpek Kağıt doküman yönetimi altyapısını yaygınlaştırıyorECM Haberleri İpek Kağıt doküman yönetimi altyapısını yaygınlaştırıyor

Temizlik kağıdı sektöründe pazar lideri olan ve Eczacıbaşı Grubu ile dünyanın en büyük temizlik kağıdı üreticilerinden olan Georgia Pacific ortaklığında faaliyetlerini sürdüren İpek Kağıt, OpenText eDOCS DM ile kurumsal doküman yönetim sistemi çalışmalarına devam etmektedir. Projenin yeni fazlarında Kalite Güvence, Dışsatım, Ürün Geliştirme bölümlerindeki çalışmalar tamamlanmıştır.

Kalite Güvence ve Çevre Yöneticiliğine ait sistemde bulunan dokümanların sınıflandırması, kolay paylaşım ve yönetimi sağlanmıştır. Ürün Geliştirme süreçleri kapsamındaki dokümanların da sistem üzerinde detaylı sınıflandırma kapsamında izlenmesine yönelik projelendirme yapılmıştır. Söz konusu departmanların yarattığı veya kullandığı dokümanların lokasyon, ürün grubu, marka, tedarikçi, müşteri vb. pek çok boyutta sınıflandırılması, sistemde güvenli ve etkin erişim olanakları sağlanmıştır.

Dış satım faaliyetlerinde ülke, müşteri, nakliyeci ve ürün grupları bazında sipariş, sevkiyat, gümrük, yükleme ve tahsilat evrak ve raporlarının sistematik olarak yönetilmesi için gerekli yapı kurgulanmıştır.


Go to top
Our website is protected by DMC Firewall!