Kurumsal içerik yönetim sistemleri için doküman entegrasyon teknolojisi ve verimliliği yazılımları alanında dünya lideri DocsCorp, proje-merkezli PDF yönetim uygulamasının yeni versiyonu pdfDocs 4’ü yayınladığını duyurdu. pdfDocs 4 ile OpenText eDOCS DM5 ve HP WorkSite 9 entegrasyonları mümkün hale getirildi.

pdfDocs 4 ile gelen yenilikler:

  • Yeni Tasarım - pdfDocs 4, Microsoft Office 2010/13 görünümüne benzer bir tasarıma ve menü çubuğuna sahiptir. Modern kullanıcı arayüzü, karmaşıklığı ve karışıklığı azaltarak kullanıcıların üzerinde çalıştıkları işlere konsantre olmasına imkan verir.
  • Daha hızlı - Uygulamanın başlatılması ve PDF basımı sırasında önemli hız artışı sağlanmıştır. Bu geliştirmeler, yeni teknolojiler ve çok çekirdekli CPU’ların birleşimi ile mümkün hale geldi.
  • Tek Doküman mod’u ile Çalışma – pdfDocs4, Adobe Reader kullanımına gerek bırakmayarak Tek Doküman modunda çalışır. Organizer ve Binder Projects’ten bağımsız olarak PDF dokümanları açabilir, düzenleyebir ve saklayabilirsiniz.
  • Metin düzenleme - Dahili metin düzenleme özelliği, PDF dokümanlarda kolayca değişiklik yapma imkanı verir.
  • Bilgi Notları – Tamamen yenilenen PDF Editor paneli ile PDF içeriğini kolayca inceleme ve düzenleme imkanı sunar.
  • Optik Karakter Tanımlama (OCR) desteği – OCR modülü, kağıt dokümanlar ve resim dosyaları içindeki kurumsal bilgileri aranabilir metin haline getirerer doküman iş akışlarını geliştirir. OCR modülü 180’den fazla dili desteklemektedir.

Go to top
Our website is protected by DMC Firewall!