OpenText eDOCS Email Filing 4.0 versiyonu yayınlandı

OpenText eDOCS Email Filing 4.0 versiyonunu yayınladı

OpenText eDOCS Email Filing, e-postalarda tutulan kurumsal içeriğin değerini en üst seviyeye taşımak isteyen şirketler için geliştirilmiş bir çözümdür. OpenText eDOCS Doküman Yönetimi sistemi ile kusursuz şekilde entegredir ve e-postaların akıllı verilerle ilişkilendirilmiş şekilde otomatik olarak veya hızla depolanmasını sağlar.

Temel bileşenlerden Email Auto Filing, Microsoft Outlook’ta yaratılmış klasörleri izler ve bu klasörler içine dahil edilen e-postaları daha önceden klasör ile ilişkilendirilmiş metadatayı kullanarak otomatik olarak depolar. Email Marker özelliği sayesinde hangi epostaların saklandığını renklerle görsel olarak izlemek mümkündür. Email Bulk Filing, aynı metadatayı paylaşacak birden fazla e-postayı toplu halde tek bir işlemle depolamaya imkan verir. Akıllı Email Filing Assistant ise kullanıcıya daha önceden aynı kişiyle yapılan yazışmalardan yola çıkarak profil önermelerinde bulunur. Bu özellikler çok sayıda e-postayı doküman yönetimi sistemi içine saklarken hız ve kolaylık sağlar. Tüm e-postalar gönderen, alıcı, karbon kopya, tarih, konu vb. özlük bilgileri ve cevap zinciri kayıtları ile birlikte depolanır.

Email Filing 4.0 versiyonu ile gelen yeni özellikler:

  • Email Server Marker özelliği ile kaydetme işlemleri ile ilgili işaretlemeler kullanıcıların çevrimdışı olduğu zamanlarda sunucu tarafında yapılabilir, zaman çizelgesine bağlanabilir, böylelikle network trafiği dengelenir.
  • QuickFile (Outlook 2010 için) özelliği kullanıcının profil bilgilerini daha hızlı seçebilmesi için oluşturulmuş bir paneldir ve Outlook araç çubuğunda ribbon olarak yerleşiktir. Kullanıcının son olarak seçtiği en sık profil seçeneklerini benzer e-postalara bakarak hazır öneri olarak sunar.
  • ThreadFiling özelliği, daha önceden manuel olarak kullanıcı seçimine bırakılan cevap zincirinin saklanması işleminin otomatik olarak yapılmasını sağlar.

keyboard_arrow_up