ECM Haberleri Kofax, KMWorld dergisi tarafından seçilen ‘Bilgi Yönetimi alanında 100 önemli şirket’ arasında yer aldı

Doküman ve veri işleme çözümlerinin lider sağlayıcısı Kofax, KMWorld dergisi tarafından 2012 yılının “Bilgi Yönetimi alanında 100 önemli şirketi” arasında yer aldı. Böylece Kofax bu yıl 9.kez bu listede yer almayı başarmış oldu.

KMWorld, içerik, bilgi ve doküman yönetimi konusunda lider olarak kabul edilen bir yayındır. İlk olarak 2000 yılında oluşturulmaya başlanan yıllık liste, derginin editörleri, yönetim profesyonelleri, endüstri analistleri ve teknoloji kullanıcıları tarafından derlenmektedir.


Kofax Express 3.1 versiyonu yayınlandı

Yeni 3.1 versiyonu ile Kofax Express artık Kofax Capture ile aynı veri aktarım mekanizmalarını destekliyor. Böylelikle Kofax Express, Kofax Capture için geliştirilen 100’ü aşkın veri aktarım yöntemini kullanıcılarına seçenek olarak sunuyor. Ayrıca kullanıcılar tarafından Kofax Capture Export API ile geliştirilen özel veri aktarım yöntemleri de artık Kofax Express ile uyumlu. Bu da Kofax Capture için özel bir gönderim geliştiren ya da düzenleyen herhangi bir müşterinin, geliştiricinin yada iş ortağının aynı bağlantıları Kofax Express için de kullanabileceği anlamına geliyor.

Kofax Express 3.1 ile gelen yenilikler:

  • Kurumsal İçerik Yönetimi, Kurumsal Süreç Yönetimi, Veritabanları, Arşivler, İş akışları, Süreç Motorları ve Kayıt Sistemleri için 100’den fazla gönderim seçeneğini destekler.
  • Özel Veri Aktarım Uygulama Arabilirimi - Hem Kofax Capture hem de Kofax Express ile desteklenen gönderimleri geliştirme ve yerleştirme imkanı.
  • Doğrulama Komutlama - Aramalar, kurumsal kurallar, hata doğrulama ve desteklenmiş doğrulama için özel doğrulama komutları oluşturacak VB.NET seviyelendirme.
  • Akıllı Karakter Tanımlama (ICR) - Kofax Express 3.1, doküman ve formlardaki elizi (ICR) ayrıştırmayı destekler.
  • Güncellenmiş Bölgesel Süreçlendirme - Optik karakter tanımlama (OCR), akıllı karakter tanımlama (ICR) ve barkod yakalama, Kofax Express’in bölgesel süreçlendirme özelliği ile artık çok kolay.

ECM Haberleri Kofax ve Workshare, KMWorld’ün '100 Companies that Matter in Knowledge Management' değerlendirmesinde yer aldı.ECM Haberleri Kofax ve Workshare, KMWorld’ün '100 Companies that Matter in Knowledge Management' değerlendirmesinde yer aldı.

Doküman odaklı iş süreci otomasyon çözümlerinin lider sağlayıcısı Kofax ve döküman işbirliği yazılımları lider sağlayıcısı Workshare, KMWorld’ün 2011 yılı“100 Companies that Matter in KNowledge Management” raporunda yer aldı.

KMWorld, içerik, bilgi ve doküman yönetimi alanında lider konumda yer alan bir yayındır. Yıllık liste ilk olarak 2000 yılında yayınlandı ve dergi editörleri, bilgi yönetimi pratisyenleri, endüstri analistleri ve teknoloji kullanıcıları tarafından, şirketleri tanıma konusunda önemli yere sahip oldu.


ECM Haberleri Kofax, 2010 DM Ödüllerinde Onurlandırıldı.

Doküman merkezli iş süreçleri otomasyon çözümlerinin lider sağlayıcısı Kofax, Document Manager dergisi okuyucuları tarafından 2010 DM Ödüllerinde “Yılın Kanal Partneri” ve Kofax Desktop ürünü de “Yılın İçerik Yönetim Yazılımı Ürünü” seçildi.

Dördüncü yılında DM Ödülleri, doküman yönetimi sektöründe göze çarpan ürünleri, sağlayıcıları ve projeleri inceledi. Okuyucular tarafından yapılan oylama sonucunda 2010 yılında “Yılın Kanal Partneri Ödülü” şirketin sunduğu hizmet hızı, assistanlık, ürün bilgisi gibi konular değerlendirilerek verilmiştir.

Kofax Desktop, bireysel kullanıcıların Microsoft Office 2007, Outlook ve SharePoint gibi her gün kullandıkları yazılımlar içine doküman taratmasını olanaklı hale getirerek, taratma işlemini print etme kadar kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.


ECM Haberleri İki Kofax ürünü, İş Çözümleri Dergisi tarafından “2010’un en iyi kanal ürünü” seçildi.

Doküman yönetimli iş süreci otomasyon çözümleri alanında lider sağlayıcı olan Kofax’ın iki yazılımı, Kofax Capture ve VirtualReScan (VRS), İş Çözümleri dergisinin üyeleri tarafından 2010’un “En iyi Kanal Ürünü” ödülüne layık görüldü. Kofax Capture, veri yakalama ve form işleme kategorisinde, VRS yazılımı ise kurumsal içerik yönetimi (ECM) alanında ödülün sahibi oldu.

İkinci yıl araştırması için İş Çözümleri dergisi 1,400 üyesinden ürünleri performans, işlevsellik, kullanım kolaylığı ve güvenilirlik özelliklerine göre değerlendirmesini isteyerek 15.000’in üzerinde oy topladı.

Kofax Capture, dokümanları ve formları tarayıp, onları doğru, geri alınabilir dijital bilgiye dönüştürerek ve görselleri ve ilgili veriyi iş süreci uygulamaları, veritabanları ve içerik yönetim sistemlerine ulaştırarak iş süreçlerini hızlandırır. Kofax VRS, dokümanların elle hazırlanmasından kaynaklanan zaman kaybını en aza indirir ve taranmış görüntülerin kalitesini artırır. Yüksek kalite görüntülerin yakalanması, doküman işleme konusunda oldukça önemlidir. Çünkü görüntü kalitesi, veri seçimi, tanımlanması ve erişimi konularındaki başarıyı doğrudan ve ciddi oranda etkiler.


Go to top
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd