Eczacıbaşı Topluluğu “OpenText eDOCS DM” dedi.

ECM Haberleri Eczacıbaşı Topluluğu ECM Haberleri Eczacıbaşı Topluluğu

Eczacıbaşı Topluluğu’nda yürütülen “Doküman Yönetim Sistemi Kurum Standardı” değerlendirmesinde Mind2biz, danışmanlığını verdiği OpenText eDOCS DM ürünü ile sağlayıcı olarak seçildi.

Eczacıbaşı Topluluğu’nda yürütülen e-dönüşüm çalışmaları çerçevesinde öncelikli proje alanı olarak belirlenen doküman yönetim sistemlerine yönelik değişik ürün ve sağlayıcılarla yapılan değerlendirme çalışmaları sonucunda Mind2Biz, danışmanlığını verdiği OpenText eDOCS DM Doküman Yönetim Sistemi ile standart sağlayıcı seçildi.

Seçimde “Üretici/Satıcı Firma”, “Teknik Özellikler”, “Fonksiyonel Özellikler”, “Güvenlik ve Yetkilendirme”, “Satış Sonrası Bakım ve Destek”, “Maliyet” ana başlıklarını detayda inceleyen seçim kurulu, OpenText eDOCS için başarı kriterlerini “Kullanım Kolaylığı/Kullanıcı Arayüzleri”, “Zengin Fonksiyonel Özellikler”, “Outlook Arayüzü E-Posta Yönetim Özellikleri”, “Sistem Yönetimi ve İşletim Kolaylığı” olarak betimledi. Sağlayıcı firma Mind2Biz için yapılan değerlendirmede Eczacıbaşı Topluluğu bünyesindeki deneyimleri ve yerel destek hizmetlerindeki kalite faktörleri belirleyici rol oynadı.


keyboard_arrow_up