Kullanım Koşulları

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ REKLAMCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KULLANIM KOŞULLARI

Güncelleme tarihi: 02.08.2018

İşbu Kullanım Koşulları Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Rek. Tic. Ltd. Şti. (“Şirket”) tarafından işletilmekte olan mind2biz.com.tr İnternet sitesinin (“Site”) kullanımı ile ilgili şart ve hususları tanımlar.

Site’ye erişim yaparak, bu Kullanım Koşulları’nı, Site’ye erişim sağlamak ve Site’yi kullanmak için ilgili kanunlara uygun davrandığınızı ve Gizlilik Bildirimi’nde ve Çerez Bildirimi’nde belirtilen koşullar kapsamında bilgilerinizin kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, Site’ye erişmeyebilir veya Site’yi kullanmayabilirsiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız.

Şirket, Kullanım Koşulları’nda her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler Site’de yayınlanmasıyla derhal yürürlük kazanır. Bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve Site’ye devam eden erişiminiz veya devam eden kullanımınız değiştirilmiş koşulları kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Kullanım Koşulları’nda belirtilen hükümlerden herhangi birinin herhangi bir yargı mercii nezdinde geçerliliğini ya da uygulanabilirliğini kaybetmesi durumunda, ilgili hüküm (1) ilgili yargı merciinde ve yasaların izin verdiği ölçüde, esas amacını mümkün olduğunca yerine getirebilmek için yeniden yorumlanacak ve (2) diğer tüm yargı merciilerinde Kullanım Koşulları’nın tamamı geçerli ve yürürlükte kalacaktır.

Site’yi kullanırken gizlilik haklarınız konusunda bir soru ya da endişeniz varsa detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimi’ne başvurunuz veya İletişim bölümünü kullanarak bizimle irtibata geçiniz.

Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

Site’nin isim hakkı, tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. “Mind2Biz” tescilli markası ve Site’nin tüm hakları, sahibi olan firma Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Rek. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

Site’de yayınlanan içerikler (örn. yazılım, ürünler, logolar vb. ticari markalar, yazılar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb.) ulusal ve uluslararası kanunlar ve uluslararası sözleşmeler ile korunmaktadır. Bu yasalar Kullanım Koşulları’nda açıkça belirtilmemiş olsa dahi, tüm haklar saklıdır.

Site’de belirtilmiş olan bazı ticari markalar ve ürün isimleri, ilgili tüzel kişiliklerin ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır. Site’de diğer tüzel kişiliklerin ticari markalarına yapılan referanslar yalnızca tanıtım amaçlıdır ve bu tüzel kişiliklerin Site’yi veya buradaki herhangi bir içeriği onayladığı yönünde bir anlam taşımamaktadır. 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. ile ilgili tüm haklar ilgili sahiplerine aittir. Bu Kullanım Koşulları size başka tüzel kişiliklerin ticari markalarını kullanım hakkı tanımamaktadır.

İlgili içerikte aksi belirtilmedikçe ve uymak zorunda olduğunuz bu Kullanım Koşulları uyarınca, Site’de yer alan ya da kullanılan herhangi bir yazılımı, tescilli süreci veya teknolojiyi kopyalayamaz ve kullanamazsınız. Site’de yer alan içeriği, ancak aşağıdaki koşullara uymak şartı ile görüntüleyebilir; kopyalayabilir, çıktısını alabilir ve içerikte değişiklik yapmamak koşuluyla başkalarıyla paylaşabilirsiniz; önceden yazılı izin almak suretiyle (1) içeriğin ticari olmayan amaçlar doğrultusunda kullanılması ve (2) içeriğin kopyalanması halinde, rahatlıkla görülebilecek büyüklükte
“mind2biz.com.tr, Mind2Biz®, © Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Rek. Tic. Ltd. Şti, Tüm Hakları Saklıdır” ifadesi eklenerek telif hakkı bildiriminin ya da içerikle ilgili diğer bilgilendirmelerin yapılması. Bu şartlar haricinde Site’de yer alan herhangi bilgi ve materyal, Site’nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Site’de yayınlanan içerikleri (her türlü veritabanı, resim, metin, ikon, görsel ve işitsel vesair imge, video klip, dosya, html kodu, yazılım ve diğer kodlar, tasarım, katalog, liste, rapor vb.) kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağınızı, kopyalamayacağınızı, dağıtmayacağınızı, işlemeyeceğinizi, çevrim-içi ya da diğer bir yöntem kullanmak suretiyle taşımayacağınızı, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, Şirket ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğinizi kabul ve taahhüt etmektesiniz.

Feragatname ve Sorumluluk Sınırlandırılması

Site (sınırlama olmaksızın tüm içerik ve kısımlarıyla beraber) sadece genel bilgi içermektedir ve burada hiçbir şekilde profesyonel görüş veya hizmet sunulmamaktadır. Faaliyetlerinizi, işletmenizi ya da mali durumunuzu etkileyecek herhangi bir karar vermeden ya da bu konuda herhangi bir adım atmadan önce uzman bir danışmana başvurmalısınız.

Site, mevcut şekliyle kullanıma sunulmuş olup, Site ile ilgili açık ya da zımni hiçbir beyan veya taahhüdümüz bulunmamaktadır. Yukarıdaki ifadeyi sınırlamaksızın, Site’nin güvenli ve hatasız olduğu, virüs ya da zararlı hiçbir içerik barındırmadığı veya belirli performans ya da kalite kriterlerini karşıladığı yönünde hiçbir taahhüdümüz bulunmamaktadır. Ticari garanti, ünvan, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme, uyum, güvenlik ve doğruluk gibi zımni taahhütler, herhangi bir kısıtlama yapmadan, tarafımızdan açıkça reddedilmektedir.

Site’nin kullanımından doğabilecek tüm riskler size aittir. Servis ya da veri kaybı dahil olmak üzere Site’yi kullanmanızdan kaynaklanabilecek tüm zararların risk ve sorumluluğu size aittir. İlgili zarar bilgimiz dahilinde olsa ya da olması gerekse dahi, sözleşme, yönetmelik ya da tazmin kurallarında yer alsın ya da almasın Site’nin kullanımından kaynaklanan (ihmalden kaynaklananlar da dahil olmak üzere) doğrudan, dolaylı, hususi, arızi, cezai ve diğer hiçbir zarardan sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

Site’deki bazı bağlantılar, kontrolümüzde olmayan üçüncü taraflara ait İnternet sitelerine, kaynaklara veya araçlara yönlendirebilir. Yukarıda belirtilen hükümleri sınırlamaksızın, bu İnternet siteleri, kaynaklar ya da araçlar ile Site, kaynak veya araçlar için verilen bağlantılar ile ilgili açıkça ya da ima yoluyla herhangi bir açıklama veya taahhütte bulunmadığımızı belirtiriz. Site, kaynak veya araçlar için verilen bağlantıları ya da bunlara ilişkin içeriklerin tarafımızdan onaylandığını belirtmez.

Yukarıda belirtilen feragatname ile sorumluluk sınırlandırılması, yalnızca Şirket için değil, Şirket çalışanları için de geçerlidir.

İster sözleşme, yönetmelik, tazmin hukuku ya da başka türlü gerekçelere dayalı olsun, yukarıdaki feragatname ve sorumluluk sınırlandırması, yasaların izin verdiği ölçüde uygulanacaktır.

keyboard_arrow_up