Litera

Litera ürünleri ile ilgili demo talebinde bulunmak ve yapacağımız güncellemeler, yayınlar, düzenleyeceğimiz etkinlikler vb. duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız.
  Litera çözümleri ile
  akıllı çalış

  Doküman odaklı işlerinizi daha akıllıca yürütmek için verimliliğinizi artıran Litera çözümlerinden yararlanın.

  Litera 31.03.2021 tarihinde küresel belge üretkenlik yazılımı sağlayıcısı olan DocsCorp’u satın aldığını duyurdu. Bu birleşme ile Litera özellikle hukuk bürolarının ve her büyüklükteki avukatlık ekiplerinin belgeleri daha verimli ve güvenli bir şekilde oluşturmak, incelemek ve paylaşmak için ihtiyaç duydukları araçları seçme konusunda seçenekleri genişletiyor. DocsCorp, PDF düzenleme ve elektronik dosya oluşturma çözümleri sağlarken Litera redaksiyon, dava ve işlem bazlı yönetim araçları sunacak. Hukuk sektöründe son derece saygın bu iki markanın birleşmesi, tek bir organizasyon çatısında geleceğin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü bir belge hazırlama yetenekleri paketi sunuyor ve birleştirilmiş bir masaüstü deneyimi aracılığıyla hukuk ekipleri için dijital dönüşümü sağlamayı hedefliyor.

  Bu birleşme sonrasında Mind2Biz olarak Litera iş ortaklığımız kapsamında sunduğumuz seçeneklerimiz güncellenmiştir. Daha önceden DocsCorp firmasına ait CompareDocs ve CleanDocs ürünleri ile ilgilenen müşterilerimize artık Litera Compare ve Metadact ürünleri ile çözüm sunacağız. DocsCorp firmasına ait pdfDocs ürününe olan desteğimiz Litera altında eskisi gibi devam edecek.

  keyboard_arrow_up