E-posta Yasal Uyarı

Bu iletinin ve varsa eklerinin içerdiği bilgiler gizlidir ve gönderildiği belirtilen kişi(ler) ve/veya kurum(lar)a özeldir.

İlgili kişi değilseniz iletinin içeriğinin gizliliği ve bu gizlilik yükümlülüğüne uyulması zorunluluğu tarafınız için de söz konusudur, bu iletideki bilgileri yaymamalı, çoğaltmamalı veya başka şekillerde kullanmamalısınız; lütfen göndereni hemen uyarınız ve bu iletiyi tüm kopyalarıyla birlikte derhal siliniz. Gönderenin bu iletinin ve varsa eklerinin içeriğinin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği, eksik veya geç iletimi hakkında hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Gönderen, ileti içeriği ve/veya eklerinden kaynaklanabilecek olan herhangi bir zarardan, gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu iletinin içeriği yazarı tarafından oluşturulmuş olup Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Rek.Tic.Ltd.Şti.’nin (Mind2Biz) görüşlerini yansıtmayabilir.

Bu e-postanın içeriğinde geçen şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri Rek.Tic.Ltd.Şti.’ne (Mind2Biz) ait olup, maddi ve manevi tüm hakları saklıdır.

keyboard_arrow_up