Erdem&Erdem Ortak Avukatlık Bürosu OpenText eDocs DM ve ResourceTrack projesi hakkında görüşlerini belirtti

6 aylık bir kullanım deneyimi sonucuna, Erdem&Erdem Ortak Avukatlık Bürosu yetkililerine çözümlerimizle ilgili görüşlerini sorduk. Herhangi bir kurumsal uygulama kullanımı olmayan bir ortamdan, bu şekilde bir yapıya geçmek konusunda tecrübelerini bizimler şu şekilde paylaştılar :

“Erdem&Erdem Ortak Avukatlık Bürosu olarak Eylül 2012 tarihinde OpenText eDOCS DM ve ResourceTrack sistemlerini kullanmaya başladık. Geçiş öncesi dönemde tüm belgelerimiz ortak dizinde müvekkil ve konu bazında klasör ve alt klasörler altında izlenmekteydi. Doğru kayıtlara en kısa sürede erişim sağlamak, belgelerden kurumsal yetkilendirme sistemimize uygun biçimde yararlanmak ve versiyonlar üzerinde yapılan değişiklikleri ayrıntılarıyla izlemek mesleğimizde özellikle önemli olduğundan belge yönetimimizi daha çağdaş bir yöntemle yürütmeyi hedefledik. Resource Track Programına geçiş öncesinde saat dökümlerinin excel tablolarında izlenmesi ve raporlanması zaman almaktaydı. Müvekkil ve çalışan avukat sayısı arttıkça hem avukatların kendi yaptıkları işleri takibi, hem müvekkile gönderilen ücretlendirme raporlarının hazırlanması daha fazla zaman gerektiriyordu.

Bu kurumsal yazılımlara geçişte en önemli beklentilerimiz, geçiş sürecini, veri ve zaman kaybı yaşanmadan planlayabilmek ve çalışanlarımızın bu yeni sisteme en kısa sürede alışmalarını sağlayabilmek oldu. Geçiş sonrasında OpenText eDOCS DM ve ResourceTrack ile belgelerimizin yönetiminde kolaylık yaşıyor, raporlama özellikleri sayesinde kayıtlı bilgilerimize çok farklı kırılımlarda erişebiliyoruz.”

keyboard_arrow_up