Esin Avukatlık Ortaklığı OpenText eDOCS DM sistemi ile ilgili geliştirme ve destek hizmetlerini Mind2Biz’den alacak

Esin Avukatlık Ortaklığı kullanmakta olduğu doküman yönetimi sistemi OpenText eDOCS DM ile ilgili ek geliştirme ve destek hizmeti gerektiren çeşitli gereksinimlerini karşılamak üzere Mind2Biz ile anlaştı.

Mind2Biz tarafından OpenText eDOCS DM kütüphane işlemlerini analiz etmek ve raporlamak üzere geliştirilen DM Activity Monitoring, verilen iki tarih arasında kullanıcıların sistemi kullanım yüzdelerini gösteren, doküman işlemlerinden hangilerini kaç adet uyguladıklarını raporlayan ve bu işlemlerin hangi dokümanları etkilediğinin (profil bilgilerini de içerecek şekilde) sorgulanabildiği bir eklentidir. Bir diğer geliştirme standart Footer özelliğinin kurum gereksinimlerine uygun biçimde uyarlanmasını kapsamıştır.

OpenText eDOCS, bilgi birikiminizi yönetme ve bilgiye dayalı kurumsal varlıkların, günümüz iş koşullarında performansınızı artırmak için kullanımı alanlarında başarısı kanıtlanmış bir çözümdür. İş süreçlerine ait hassas iş bilgilerinin kontrollü yöntemlerle işlendiği, güvenlik tanımları altında korunduğu ve aynı zamanda günlük işlemler için ihtiyaç duyulduğu anda kolaylıkla erişilebildiği ortamlar yaratır. OpenText eDOCS DM Doküman Yönetim Sistemi, belgelerin ve birçok global organizasyonda yaygın olarak görülen “bilgi adalarının” etkili bir şekilde yönetilememesi nedeniyle artan verimsizliği giderir. Kullanıcıların iş içeriğini güvenlikli ve tümleşik bir ortamda toplamalarına, düzenlemelerine, yerleştirmelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyarak, belge temelli bilgi birikiminin denetlenmesine yardımcı olur.

Organizasyonların tip ve formattan bağımsız olarak tüm kurumsal içeriklerini tek bir merkezde düzenlemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Belgelerden, epostalardan, grafiklerden ve formlardan tartışma konularına, mühendislik çizimlerine, taranmış kağıt ve elektronik temelli kayıtlara kadar tüm içerik, kolayca erişilebilmesi ve alınabilmesi için birleşik bir bilgi tabanında toplanır. Kullanıcıların işlerini yapmak için yeni yollar öğrenmelerini gerektirmez, bilinen içerik oluşturma ve verimlilik araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

  • 250 milyondan fazla belge kapasitesine sahip tek ve merkezi bir kütüphanedir.
  • Sistem kullanılabilirliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmak için dağıtık mimari kurgusunda ölçeklendirilebilir yapıdadır.
  • Kullanıcı üretkenliği artırmak ve adatasyonu kolaylaştırmak için ‘istediğiniz gibi çalışan’ bir kullanıcı deneyimi sunar.
  • Bir konu ile ilgili tüm bilgilerin eksiksiz ve hızlı bir şekilde derlenmesi için güçlü metaveri yaklaşımı ve arama özellikleri barındırır.
keyboard_arrow_up