Fortune Dergisi’ne göre OpenText, dünyanın en hızlı büyüyen şirketleri arasında 15. sırada yer alıyor

ECM Haberleri Fortune Dergisi’ne göre OpenText, dünyanın en hızlı büyüyen şirketleri arasında 15. sırada yer alıyor

Karlılık ve verimliliğin temel alındığı Fortune dergisinin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi listesinde OpenText teknoloji şirketleri arasında dünya çapında 6. sırada yer aldı.

Kurumsal İçerik Yönetimi (ECM) alanında dünya çapında lider olan OpenText şirketi, Fortune dergisinin yaptığı değerlendirmede en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında genel klasmanda 15., teknoloji şirketleri arasında ise 6.sırada yer aldı.

Fortune tarafından ‘dünyanın ileri seviye performans gösterenleri” olarak tanımlanan listedeki şirketler, üç yıllık bir zaman dilimi içindeki kar ve gelir artış oranı ve toplam hasılatları gözönüne alınarak belirlenmiştir. Bu kapsamda OpenText, üç yıllık %132 kar artışı ve %27 gelir artışı açıklamıştır.

OpenText, dünyanın en büyük bağımsız ECM yazılım sağlayıcısıdır. Dünyanın en büyük şirketleri ve devlet kurumları, büyük miktarda bilgi, doküman, hayati önem taşıyan kayıtlar, web içeriği, dijital medya ve e-postaları bunun yanında ilgili iş süreçleri ve çalışan işbirliğini yönetmek için OpenText’in çözümlerine başvurmaktadır.


keyboard_arrow_up