Hukuk Sektöründe Doküman, E-posta ve Zaman Yönetimi

Mind2Biz Informatics tarafından düzenlenen ve hukuk şirketlerinin katılımı ile “Hukuk Sektöründe Doküman, Eposta ve Zaman Yönetimi” konulu bir toplantı gerçekleştirilecektir. Toplantıda dünya genelinde hukuk alanında en yaygın kullanılan OpenText doküman ve eposta yönetimi sistemi(1) ve ResourceTrack yazılımı(2) tanıtılacaktır.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılacak kişi isimlerinin en geç 13 Ekim 2009 akşamına kadar 0212 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu’na bildirilmesini rica ederiz.

(1) Önceki ismi ile Hummingbird olarak bilinen ve gerek hukuk firmaları ve gerekse kurumsal hukuk departmanları tarafından en yaygın kullanılan ve Am Law 200 firmalarının da %70’inden fazlasında kullanılan doküman ve eposta yönetim sistemidir.

(2) Mind2Biz tarafından geliştirilen ResourceTrack uygulaması, proje, dava gibi işlerde, müşteriler ve çalışanlar bazında çalışma saatlerinin, masrafların,avansların ve işlerin izlenmesi ve gözden geçirilerek raporlama gereksinimi olan kurumlar için tasarlanmıştır.

Tarih : 14 Ekim 2009
Saat : 14:30-17:00
Yer : Mind2Biz Toplantı Salonu (kroki ve adres için tıklayınız)


keyboard_arrow_up