Hukuk Sektörüne Yönelik Çözümlerimizi Tanıtıyoruz

Hukuk sektöründe başarı ve verimliliği artırmayı hedefleyen profesyonelleri etkinliğimize bekliyoruz.

Hukuk sektöründe gereksinim duyulan geniş kapsamlı ve kendini kanıtlamış yazılım çözümlerimizi tanıtacağımız toplantıda ürün detaylarını ve uygulama alanlarını inceleme fırsatı bulacaksınız.

Hukuk sektöründe zaman kazanç demektir. Verimli çalışmak kazancı artıracaktır. ResourceTrack ile harcadığınız kaynakları geri kazanın.

Zamanı ve karlılığınızı analiz edebilmek, büyüme potansiyelinizi anlamak ve gerekirse önlem alabilmek açısından önemlidir. ResourceTrack ile,

  • Müşterilerinize nitelikli rapor ve proforma sunabilir, uzun dönemli işbirliğinize uygun fiyatlandırma politikaları belirleyebilirsiniz.
  • İşlerinizi takip edebilmek ve yönetebilmek için parçalara bölüp, sorumluları atayarak, tarihler bazında izleyebilirsiniz. İşin teslim tarihi, mahkeme tarihi gibi kritik tarihler için uyarı mekanizması ile etkin işleyiş sağlayabilirsiniz.
  • Çalışanlar kendi ajandalarını, zaman kayıtlarını takip ederek iş planlamalarını daha sağlıklı yapabilirler.
  • Müşteri adına yaptığınız masrafları ve avukatlara verilen avansları izleyebilirsiniz.
  • Müşteri faturalarınızı oluşturup ödemeleri takip ederek müşteri cari hesaplarını izleyebilirsiniz.

Avukatlarınıza kendi proje ve dava konularına odaklanacakları, bilgiye gerekli olduğu anda ve yerde erişebilecekleri verimli çalşma ortamları sağlayın.

Bugünün global çalışma ortamında rekabet güçlerini korumak için hukuk firmaları iş süreçlerini sürekli olarak geliştirmek ve güncellemek zorundalar. Dahası firmalar, avukatlarını çok yüksek seviyedeki bilgi miktarını yönetmek yükünden kurtararak, onlar için müşteri konularına odaklanacakları ve bilgiye gerekli olduğu anda ve yerde erişebilecekleri altyapıları kurarak daha verimli çalışacakları ortamları sağlamak zorundalar. Buna erişmek için, kurum dahilinde kritik bilgileri oluşturma, erişim, paylaşım, depolama, düzeltme ve yönetmenin kolay ve etkili bir yolunu bulmaları gerekiyor. İşte bu hedefe ulaşmak OpenText Document Management eDOCS Edition (Hummingbird) kurumsal içerik yönetim sistemi ile mümkün.

AmLaw 200 firmalarının %90’ı OpenText’i tercih ediyor. Neden ?

Bilgiye dayalı kurumsal birikimi korumanın en etkin yolu proje ve dava bazında tüm dosya ve dokümanları elektronik olarak yönetmek-tir. E-postalar da belge niteliğinde olup pratik bir şekilde yönetilebilmeleri gerekir. Dokümanları versiyonlayıp, yüksek seviyeli güvenlik tanımları altında paylaşmak hukuk firmalarında vazgeçilmez bir gereksinimdir. Basılı evrakın, ofis dokümanlarının, fotoğraf, ses ve görüntü dosyalarının tek bir ortamda yönetilebilir olması büyük katma değer sağlar.

Türkiye’de kimler OpenText çözümlerini kullanıyor?

ResourceTrack, hangi hukuk firmalarında kullanılıyor?

Tüm haberlerimizi Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için yeterince kolay, profesyoneller için yeterince güçlü.

Kofax Express dokümanları taramayı, organize etmeyi ve depolamayı herkes için kolaylaştırır. Elektronik hale dönüştürülmesi gereken çok sayıda basılı evrağınız varsa onları etkin bir şekilde tarayabilirsiniz.

Workshare Professional (Deltaview) ile işbirliği içinde yürütülen doküman oluşturma süreçleriniz etkinleştirilerek işleyişiniz hız ve kalite kazanır.

Dokümanlar üzerinde gözden geçirme bilgileri, değişiklik önerileri izlenebilir. İki veya daha fazla doküman karşılaştırılabilir veya Redline doküman oluşturulabilir. Doküman ve epostalardaki gizli bilgi niteliği taşıyan bilgiler araştırılarak raporlanır veya eposta gönderimi sırasında kısıtlama sağlanır.

HUKUK ETKİNLİĞİ

Hukuk sektörüne yönelik çözümlerimiz

Tarih : 21 Eylül 2011

Saat : 14:00 -17:00

Yer : Plaza Cubes Maslak Spring Giz Plaza

Kayıt : Katılımcı bilgilerinizi en geç 20 Eylül 2011 tarihine kadar
(0212) 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu’na bildirmenizi rica ediyoruz.

keyboard_arrow_up