İpek Kağıt doküman yönetimi altyapısını yaygınlaştırıyor

Temizlik kağıdı sektöründe pazar lideri olan ve Eczacıbaşı Grubu ile dünyanın en büyük temizlik kağıdı üreticilerinden olan Georgia Pacific ortaklığında faaliyetlerini sürdüren İpek Kağıt, OpenText eDOCS DM ile kurumsal doküman yönetim sistemi çalışmalarına devam etmektedir. Projenin yeni fazlarında Kalite Güvence, Dışsatım, Ürün Geliştirme bölümlerindeki çalışmalar tamamlanmıştır.

Kalite Güvence ve Çevre Yöneticiliğine ait sistemde bulunan dokümanların sınıflandırması, kolay paylaşım ve yönetimi sağlanmıştır. Ürün Geliştirme süreçleri kapsamındaki dokümanların da sistem üzerinde detaylı sınıflandırma kapsamında izlenmesine yönelik projelendirme yapılmıştır. Söz konusu departmanların yarattığı veya kullandığı dokümanların lokasyon, ürün grubu, marka, tedarikçi, müşteri vb. pek çok boyutta sınıflandırılması, sistemde güvenli ve etkin erişim olanakları sağlanmıştır.

Dış satım faaliyetlerinde ülke, müşteri, nakliyeci ve ürün grupları bazında sipariş, sevkiyat, gümrük, yükleme ve tahsilat evrak ve raporlarının sistematik olarak yönetilmesi için gerekli yapı kurgulanmıştır.

OpenText eDOCS, bilgi birikiminizi yönetme ve bilgiye dayalı kurumsal varlıkların, günümüz iş koşullarında performansınızı artırmak için kullanımı alanlarında başarısı kanıtlanmış bir çözümdür. İş süreçlerine ait hassas iş bilgilerinin kontrollü yöntemlerle işlendiği, güvenlik tanımları altında korunduğu ve aynı zamanda günlük işlemler için ihtiyaç duyulduğu anda kolaylıkla erişilebildiği ortamlar yaratır. OpenText eDOCS DM Doküman Yönetim Sistemi, belgelerin ve birçok global organizasyonda yaygın olarak görülen “bilgi adalarının” etkili bir şekilde yönetilememesi nedeniyle artan verimsizliği giderir. Kullanıcıların iş içeriğini güvenlikli ve tümleşik bir ortamda toplamalarına, düzenlemelerine, yerleştirmelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyarak, belge temelli bilgi birikiminin denetlenmesine yardımcı olur.

Organizasyonların tip ve formattan bağımsız olarak tüm kurumsal içeriklerini tek bir merkezde düzenlemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Belgelerden, epostalardan, grafiklerden ve formlardan tartışma konularına, mühendislik çizimlerine, taranmış kağıt ve elektronik temelli kayıtlara kadar tüm içerik, kolayca erişilebilmesi ve alınabilmesi için birleşik bir bilgi tabanında toplanır. Kullanıcıların işlerini yapmak için yeni yollar öğrenmelerini gerektirmez, bilinen içerik oluşturma ve verimlilik araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

  • 250 milyondan fazla belge kapasitesine sahip tek ve merkezi bir kütüphanedir.
  • Sistem kullanılabilirliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmak için dağıtık mimari kurgusunda ölçeklendirilebilir yapıdadır.
  • Kullanıcı üretkenliği artırmak ve adatasyonu kolaylaştırmak için ‘istediğiniz gibi çalışan’ bir kullanıcı deneyimi sunar.
  • Bir konu ile ilgili tüm bilgilerin eksiksiz ve hızlı bir şekilde derlenmesi için güçlü metaveri yaklaşımı ve arama özellikleri barındırır.
keyboard_arrow_up