Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) İş Süreçleri Yönetimi Projesi için emakin Süreç Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu ve Mind2Biz’i seçti

Merkezi Kayıt Kuruluşu (MKK) iş süreçlerinin yönetiminde Mind2Biz ve emakin ürünü ile çalışmayı seçti. MKK, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kaydileştirilmesine karar verilmiş sermaye piyasası araçları için Türkiye’nin Merkezi Saklama Kuruluşu’dur.

emakin çözümü öncelikli olarak kurum içindeki doküman bazlı süreçlerin dijital ortama aktarılmasına ilişkin devreye alınacaktır. Sunulan danışmanlık kapsamında 3 ana süreç uyarlanacak bunların ardından MKK süreç geliştirme ekibi için Emakin Geliştirme Eğitimi düzenlenecektir. Bu eğitimde MKK ekibinin emakin sisteminde süreç tabanlı uygulama geliştirme deneyimini elde etmeleri hedeflenmektedir. Eğitim ertesinde süreç geliştirme çalışmaları MKK bünyesinde yürütülecektir. Amaç tüm kritik operasyonel ve destek süreçlerin emakin ortamına taşınmasıdır.

Emakin BPMS, iş süreçlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve kusursuz bir şekilde akıllı iş uygulamalarına dönüştürebileceğiniz, süreç tabanlı, esnek ve ölçeklenebilir bir iş akış platformudur. Kullanıcı dostu iş akışı modelleme, izleme ve gösterge panoları ile zengin görev ve vaka yönetimi yetenekleri içerir. Mobil seçeneği ile kurumsal güvenlik politikalarınızdan ödün vermeden her zaman ve her yerde işlerinizi yürütmenizi sağlar. Hızlı geliştirme için görsel ve kullanımı kolay araçlarla iş odaklı uygulamalar geliştirmeye olanak tanır. Low-Code özelliği ile emakin BPMS, sadece kod yazabilenleri değil herkesi geliştirme sürecine dahil edebilir. Kural Moturu işlevi farklı uygulamalar içerisinde sabit kodlanmış iş kurallarını merkezileştirerek “tek bir doğru kaynak” üzerinden yürütülen bir karar mekanizması sağlar. Vaka Yönetimi özellikleri işletmelerin üretkenliğini ve sürekliğini sağlamak için rutin dışı işlerin kolaylıkla yönetilmesine imkan verir. Takım kanalları, ekip içerisindeki kişilerin senkronize ve daha verimli çalışmasını sağlamak için iletişim alanı açar. Emakin BPMS herhangi bir uygulamaya yerleştirmek üzere güçlü formlar ve entegrasyona yönelik kapsamlı API yöntemlerine sahiptir.

keyboard_arrow_up