Mind2Biz ‘Doküman ve Akıllı İçerik Yönetimi’ Toplantısı

Sözleşme, rapor gibi kurum içerisinde ve dışında paylaşarak oluşturulan dokümanlarınızla ilgili ;

  • Versiyonların izlenmesinde sorun yaşıyorsanız
  • Versiyonlar arasındaki farklılıkları belirlemekte zorlanıyorsanız
  • Onaylanmış sözleşmelere, sonlandırılmış raporlara diğer birimlerden kolay ve hızlı erişilmesini hedefliyorsanız
  • Paylaşım sırasında amaç dışı bilginin kurum dışına çıkışını engellemek istiyorsanız
  • Bu tip dokümanların getirdiği hukuksal yükümlülüklere karşı korunmak için bilgi güvenliğini sağlamakta zorlanıyorsanız
  • Standart şablonların kullanılmasını güvence altına almak istiyorsanız
  • Geçerlilik veya yenileme tarihi izleme gereksimi olan dokümanlarda bunun sistemsel olarak izlenmesinin sağlayacağı kazanımları elde etmek istiyorsanız

OpenText e-Docs doküman yönetim sistemi(1) ve Workshare Professional(2) yazılımlarından oluşan çözümü tanıtacağımız ‘Doküman ve Akıllı İçerik Yönetimi’ konulu toplantıda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Katılımcı sayısı sınırlıdır. Katılacak kişi isimlerinin en geç 20 Mayıs 2009 akşamına kadar 0212 232 47 20 numaralı telefondan Yeliz Ferahoğlu’na bildirilmesini rica ederiz.

(1) Önceki ismi ile Hummingbird olarak bilinen ve gerek hukuk firmaları ve gerekse kurumsal hukuk departmanları tarafından en yaygın kullanılan ve Am Law 200 firmalarının da %70’inden fazlasında kullanılan doküman yönetim sistemidir.

(2) Sektörde Deltaview olarak bilinen ve yeni teknolojilerle geliştirilerek Workshare Professional adını alan doküman karşılaştırma, gözden geçirme ve doküman güvenliği sağlayan yazılımdır. Bu yazılım Am Law 200 firmalarının tamamına yakınında kullanılmaktadır.

Tarih : 21 Mayıs 2009
Saat : 14:30-17:00
Yer : Mind2Biz Toplantı Salonu (kroki ve adres için tıklayınız)

keyboard_arrow_up