OpenText, Dünyanın ilk Windows 8 ile Uyumlu Kurumsal Bilgi Yönetimi Uygulamalarını Sunuyor

OpenTextTM Windows® 8 ile Uyumlu Kurumsal Bilgi Yönetimi Uygulamaları Sağlıyor

Dünyanın ilk Windows 8 ve Windows RT ile uyumlu Doküman Yönetim Sistemi uygulamaları OpenText Tempo Box ve OpenText eDOCS DM, farklı mobil araçlar ile dokümanlara basit ve güvenli erişim imkan veriyor.

Kurumsal Bilgi Yönetimi çözümlerinin lider sağlayıcısı OpenText, sektörün en güvenli bilgi yönetim uygulamalarından ikisi olan OpenText Tempo Box ve OpenText eDOCS DM çözümlerinin Windows Store’da erişilebilir olduğunu duyurdu.

Uzun zamandır var olan Microsoft ortaklığı ile OpenText, Windows 8 ile tam uyumlu yenilikçi ürünler sağlamaya devam ediyor. OpenText, Windows 8 ile uyumlu OpenText Capture, OpenText Provision, Case360 ve OpenText Metastorm BPM ürünleri ile portföyünü geliştirdi. Benzer şekilde Web Experience Management, Portal, Media Management ve diğer ürünler ile birlikte OpenText Content Server, Enterprise Connect, ve Email Management uygulamalarına da Windows 8 desteği ekleniyor.

Tempo Box, bulut-tabanlı veri erişimine yönelik geliştirilmiş kurumsal seviyede güvenlik, kontrol ve entegrasyon özellikleri sunan kapsamlı bir çözümdür. Bulut mimarisinde sunulan birçok diğer çözümün aksine Tempo Box, kurumların mevzuatlar ve yasal zorunluluklar ile uyumu sağlamalarına yönelik ileri seviye güvenlik olanakları taşımaktadır. Tempo Box kullanıcılara Windows 8 kurulu cihazlarından dosyalara erişme, görüntüleme ve aynı zamanda Windows 8 üzerinde kurulu olan diğer uygulamalar ile güncelleme imkanı vermektedir. Kullanıcı kimliklerinin kurumsal LDAP veya AD tanımları ile senkronizasyonu mümkündür böylelikle diğer Tempo Box kullanıcıları ile dosya paylaşımı gelişmiş güvenlik kontrolleri altında hızlı ve kolay hale gelmektedir.

Kurumsal seviye güvenlik mekanizmaları işleten yalın bir dosya transfer ve senkronizasyon servisi olan Tempobox ve bu servis üzerinden sunulabilen eDOCS DM Doküman Yönetim Sistemi uygulaması hukuk ve orta ölçekli kurumları desteklemek için tasarlanmıştır. Tabletler ve masaüstü bilgisayarlar üzerinde hem Windows 8 hem Windows RT desteği sağlayarak çok yönlü bulut-tabanlı veri erişimine imkan vermektedir.

keyboard_arrow_up