OpenText, Microsoft Teknoloji Merkezlerinde Yönetim, Risk ve Uyum Çözümleri için önemli role sahip oldu

ECM Haberleri OpenText, Microsoft Teknoloji Merkezlerinde Yönetim, Risk ve Uyum Çözümleri için önemli role sahip oldu.

OpenText ve Microsoft birlikte çalışarak müşterilerine Microsoft Office SharePoint Server 2007/2010 ile entegre olan OpenText çözümlerini kullanarak uyumu artırma ve risk azaltma imkanı verir.

Microsoft Teknoloji Merkezleri (MTM), dünya çapında 20 büyük şehirde hizmet veren işbirliği ortamlarıdır. Bu merkezler, müşterilere ihtiyaçlarını karşılayacak çözümleri planlama, tasarlama ve uygulama olanağı tanıyan yenilikçi teknolojilere ve dünya standartlarında uzmanlığa erişim sağlar.

Bu merkezler, bütün kaynakların tek bir yazılım, donanım ve serviste, Microsoft ve iş ortağı uzmanlığı ile ve müşterilerin istedikleri çözümleri kuruma konuşlandırmadan önce görebildikleri bir test ortamı ile birlikte sunar. MTM’lerin amacı müşterilere Microsoft ve işortağı teknolojilerinden maksimum değeri elde etmeleri konusunda yardımcı olmak, tam bütünleşmiş çözümü sağlamak, geliştirme süresini ve maliyetleri azaltmaktır.

Şu anda OpenText çözümleri MTM’nin Münih, New York ve Londra şubelerinde kurulu durumdadır ve diğer seçilmiş merkezlerde de gelecek yıl hayata geçirilecektir. Microsoft’un stratejik iş ortağı olarak OpenText, MTM’lerde yüksek seviyede varlığa sahiptir ve Microsoft Office SharePoint Server 2007/2010’u genişleten düzenleyici uyumla ilişkili iş senaryolarını sunar.


keyboard_arrow_up