Optimize Casewise Global Konferansı Paris’te yapıldı. Ana başlıklar: ITIL Uygulamaları, Süreç Analiz ve Yönetimi, Kurumsal Mimari, BT Uyumluluk ve Yönetimi, Talep Yönetimi, BT ve Diğer İş Süreçleri

EABPM Haberleri Optimize - Casewise Global Konferansı 28-29 Eylül 2006'da Paris'te yapıldı

Casewise Global Kullanıcı Konferansı Optimize 2006 BPM (İş Süreçleri Yönetimi) ve EA (Kurumsal Mimari) konularında dünyadaki son gelişmeleri müşterileriyle paylaştı. Casewise ismi İş Süreci Analizleri, İş Süreci Yönetimi ve Kurumsal Mimari ile eşanlamlı hale geldi ve teknolojinin ve iş çözümlerinin bu alanlarında yenilikçi lider konumunda güçlenerek varlığını sürdürmektedir.

  • ITIL Uygulamaları
  • Süreç Analiz ve Yönetim
  • Kurumsal Mimari
  • BT Uyumluluk ve Yönetimi
  • Talep Yönetimi
  • BT ve Diğer İş Süreç Köprüleri

ana başlıkları altında, yazılım olanakları ile güncel rekabetin üstesinden nasıl gelebileceğinizin cevaplarını bulacaksınız.

450 den fazla katılımcı, Casewise’in bugünün sürekli değişen rekabetçi iş ortamında karşılaşılan pek çok sorun için sunduğu kolaylaştırıcı çözümleri ilk ağızdan dinleme olanağı buldu. Konferansta tüm ana sektörlerde örneklerin yer aldığı 60 dan fazla başarı öyküsü ve ürün sunumuna yer verildi. Finans, ilaç, telekom, enerji, kamu gibi çeşitli sektörlerden konuk konuşmacılar sadece süreç geliştirme, uyumluluk ve kurumsal mimari alanlarına yönelik bilgi vermenin yanısıra kendi organizasyonlarının bakış açıları ile Casewise ürünlerinin yorumlanmasını ve konumlanmasını da dinleyicilere aktardılar.


keyboard_arrow_up