Workshare Compare 7, Microsoft Office Kullanıcılarına Zaman Kazandırıyor

ECM Haberleri Workshare Compare 7, Microsoft Office Kullanıcılarına Zaman Kazandırıyor

Lider doküman işbirliği yazılımı sağlayıcısı Workshare, doküman doğruluğunu geliştirmek ve ortak çalışanlar ve kurumlar arasında doküman işbirliğini geliştirmek amacıyla Workshare Compare 7 versiyonunu yayınladığını duyurdu.

Workshare Compare 7, kullanıcılara sözleşmeler, dokümanlar, finansal dosyalar ve diğer kurumsal dokümanlardaki değişiklikleri kolayca tanımlayabilme imkanı sunarak Microsoft Office’i geliştirmektedir. Workshare Compare 7’deki yeni Category görünümü ile kullanıcılar, seçilen kategoriler sayesinde bir dokümandaki bütün değişiklikleri görebilir ve sadece ilgi ve uzmanlık alanlarıyla ilişkili değişikliklere zaman ayırabilir. Bu “içerik tablosu” doküman karşılaştırma tanımı, numaralama değişiklikleri, noktalama işareti değişiklikleri, yazım düzeltmeleri vb. gibi bazı düzeltme ve değişikliklerin daha önemli olabilecek içerik incelemeleri ve karşılaştırmaları ile karışmayacağı anlamına gelmektedir.

Yeni versiyon 7’nin temel kurumsal faydaları:

  • Daha hızlı çalışabilmek için değişiklikleri kategorilere göre inceleme
  • Kurumsal kurulum, entegrasyon ve yönetim için en iyileme
  • Değişiklikleri daha hızlı bulabilmek için geliştirilmiş arama yetenekleri
  • Daha fazla API için basitleştirilmiş temel entegrasyonlar
  • Yeni platform desteği

Yeni versiyon Workshare Compare 7, kurulum sürecini basitleştirerek çözümün kurum içinde yerleşimini hızlandırır.BT yöneticileri daha etkili bir konfigürasyon yöneticisi ve daha kolay yönetim parametreleri bulacak böylece kullanıcılar daha az zorluk çekerek yazılım üzerinde çalışabilir hale gelecektir.

Yeni versiyon 7 ile sağlanan diğer önemli özellik, doğrudan Outlook içerisinde mail gönderimi sırasında uyararak eklentilerdeki değişiklikleri otomatik bulma ve karşılaştırma imkanı sunar. Yeni dokümanlar geldiğinde değiştirilmiş dokümanları tanımlayıp karşılaştırma başlatarak Workshare Compare 7, doküman işbirliğini daha mükemmel bir süreç haline getirerek verimliliği artırır. Bu özellik, bir kullanıcının dokümanları karşılaştırmak için yapmak zorunda olduğu tıklama oranını ciddi oranda azaltarak karşılaştırma sürecini basitleştirir.


keyboard_arrow_up