Workshare Compare Server 5.2 yayınlandı

ECM Haberleri Workshare Compare Server 5.2 yayınlandı.

Workshare’in doküman karşılaştırma sunucusunın son sürümü üretkenliği artırıyor.

Doküman karşılaştırma yazılımı alanında lider sağlayıcı konumunda olan Workshare, kurum genelinde kolay erişim sağlamak için merkezileştirilmiş bir sunucudan sağlanan doküman karşılaştırma çözümü olan Workshare Compare Server’ın 5.2 sürümünü yayınladığını duyurdu. Yazılım, doğru doküman ve PDF karşılaştırma sağlayarak yüksek değerdeki dokümanlarda geçerliliği ve uyumu garantiler.

5.2 sürümü, kurum yada web uygulamaları içinden kapsamlı doküman karşılaştırma sağlayarak geliştiricilere yeni uygulamalar yazma olanağı tanır ve var olan uygulamalara kolaylıkla entegre edilebilir. Sunucu çözümü olarak özel olarak tasarlanan bu yazılım ile geleneksel olarak desktop üzerinde çalıştırılan doküman karşılaştırma işleri şimdi kolaylıkla herhangi bir yerden erişilebilir durumdadır.

Workshare Compare Server kullanan kurumlar, yazılımın üretkenliği önemli ölçüde artırdığını ve işakışını geliştirdiğini farketmiştir. Workshare Compare Server’ın şirketin Kurumsal İçerik Yönetim çözümü ile birlikte kullanımıyla, şirketin kendi bünyesindeki araçları yönetme gereksinimi ortadan kalkmakta ve gelişmiş karşılaştırma hizmeti ile kullanıcılar açısından kullanımı kolay ve daha geçerli bir hizmet haline dönüşmektedir.

Yazılım, karşılaştırma ve UNICODE uyumu için DOC,DOCX, RTF, PDF ve HTML gibi doküman formatlarını destekleyen yeni geliştirmeler sağlar. Geliştiricilere dokümanların Word,Rich Text Format, PDF yada HTML versiyonlarını karşılaştıran ve daha sonra versiyonlar arasındaki farkları belirten ve “Redline” olarak tanımlanan tek bir karşılaştırma dokümanı oluşturan özel yazılım geliştirme olanağı sunan uygulama programlama arayüzünü kullanır.

Workshare Compare Server 5.2 sürümünün diğer faydaları:

  • Kolaylaştırılmış doküman inceleme, çoklu-parti işbirliği ve dokümanların paralel olarak incelenmesi, inceleme sürecinde versiyon çoğalmasının önlenmesi
  • Sıralanmış yada doğrudan hizmetler, geliştiricilere esneklik sağlanması
  • Çözüm, kurum ağı içinde güvenli olarak host edilmiştir.
  • Basit API kullanımı varolan uygulama ile Workshare Compare Server bütünleşmesini sağlar.

keyboard_arrow_up