Workshare, Law Technology News Ödüllerinde İşbirliği kategorisinde Altın kazandı

ECM Haberleri Workshare, Law Technology News Ödüllerinde İşbirliği kategorisinde Altın kazandı

Aralık 2009, Uzun yıllardır hukuk sektörünün güvenilir içerik konusunda lideri konumda olan Workshare, 2009 Law Technology News ödüllerinde “Altın” değerlendirmesi kazandı. Workshare Professional, kurum içi avukatlar, hukuk firması personeli ve bağımsız hukuk teknoloji profesyonellerini de kapsayan Law Technology News okuyucuları tarafından İşbirliği kategorisinde en iyi ürün olarak seçildi.

DeltaView’in yaratılışından bu yana Workshare, güvenli ve işbirliği içinde doküman paylaşımı için hukuk alanında çözümler sağlamaktadır. Workshare Professional ile kullanıcılar kurum dışındaki kullanıcılar dokümanlar üzerinde ortak çalışabilir ve Microsoft Office, Microsoft SharePoint, doküman yönetim sistemleri ve web portalleri gibi varolan altyapı yatırımlarının getirilerini artırabilirler.

Workshare, PowerPoint ve Excel için masaüstü uygulamalarıyla ortak çalışmanın yeni yollarını sunmaya devam ederken aynı zamanda karşılaştırma, karakter tanıma ve metadata gidermek için sunucu çözümlerini üretmektedir.


keyboard_arrow_up