Workshare, Microsoft Office 2010 ile entegrasyonu ve SharePoint Platformu icin sektöre hazır yeni ugulamalarını duyurdu

ECM Haberleri Workshare, Microsoft Office 2010 ile entegrasyonu ve SharePoint Platformu icin sektöre hazır yeni ugulamalarını duyurdu

Microsoft Gold Partner sertifikalı ve doküman işbirliği yazılımı alanında lider sağlayıcı konumunda bulunan Workshare, Office 2010 ve Microsoft SharePoint’in İçerik Yönetimi ve İşbirliği özelliklerini geliştirme planlarını duyurdu. Workshare’in, Microsoft Technology Adoption Program’ının aktif bir üyesi olması, Microsoft geliştirme ekibiyle yakın temas halinde çalışması, yeni özellikler önerebilmesine, bunları Workshare ürünlerine kolayca entegre edebilmesine ve gerektiğinde Microsoft erişim desteğine sahip olmasına imkan tanımaktadır.

Bu önemli Microsoft yayını ile Workshare Professional 5.2 SR3, Workshare Compare 5.2 SR3 ve Workshare Protect 6.2 SR3, Microsoft’un yeni Office 2010 yazılımını yaz sonuna kadar destekleyecek hale gelecek. Workshare, bu yeni özellikleri, Office 2010 işlevselliğini Workshare’in lider doküman işbirliği ve eposta yönetim özellikleri ile geliştirmek amacıyla sunacaktır.

Workshare ayrıca sektöre-özel uygulamaları da tanıtarak müşterilerine SharePoint 2010 işlevselliğini kendi lider doküman üretim teknolojileri ile birleştirerek sunmayı hedeflemektedir. Hukuk sektöründen başlayarak Workshare, Office 2010’u geleneksel doküman yönetim sistemlerine yada Microsoft SharePoint’e entegre eden, hazır uygulamalar sağlayacaktır.

Hukuk sektörüne özel hazır işbirliği platformunun özellikleri:

    • Müvekkiller ile doküman alış verişini basitleştirecek araçlar:

Basitleştirilmiş kullanıcı arayüzü, SharePoint’in doküman ve epostaları için dava-merkezli yönlendirme sağlar.

SharePoint ve OpenText, Aderant, Worldox ve NetDocuments gibi doküman yönetim sistemleri arasında otomatikleştirilmiş senkronizasyon ve sürüm kontrolü sağlar.

    • Daha verimli olabilme stratejileri. Örneğin,

Doküman üretiminin hızlanması, gerçek-zamanlı işbirliği desteğini ve işarkadaşları ve müşteriler ile ortak çalışmayı kapsar.

Proje bazlı doküman incelemeleri için online yada offline olarak işbirlikçi çalışma alanlarındaki bilgiye erişebilme imkanı verir.

    • Yeni güvenlik ve koruma yaklaşımları

Yasal-zorunlu doküman kontrolü, otomatik olarak gizli verileri kaldırmak, bilgileri redakte etmek ve doküman haklarını zorunlu kılmak, doküman kalitesini ve doğruluğunu geliştirir.

Otomatik doküman ve eposta izleme ve dosyalama ile versiyon kontrolünü ve eposta yönetimini garantiler.

Workshare Professional, Office ve PDF dosya formatlarını karşılaştırma, çoklu-kişilerin yönettiği doküman incelemelerini kolay ve güvenli şekilde kontrol etme, gizli veri (metadata) yoketme, güvenli PDF oluşturma ve paylaşma ve tam bilgi güvenliğini sağlama konularında hizmet verir. Yazılım ayrıca kullanıcılarına sözleşme, dokümantasyon, finansal dosyalar ve diğer dokümanları eposta,web portalleri ve doküman depolayıcıları ile paylaşırken yapılan değişiklikleri kolayca karşılaştırma ve yönetme imkanı sağlar.


keyboard_arrow_up