Workshare Professional 11.000 Firmada Yaygınlaştı

ECM Haberleri Workshare Professional 11.000 Firmada Yaygınlaştı

Workshare (DeltaView), PDF ve doküman karşılaştırma için 11.000’den fazla şirketin Workshare Professional kullandığını duyurdu. Workshare, doğruluğun önemli olduğu yerlerde yüksek değerli ve doküman tabanlı süreçleri yönetme için standartları oluşturur.

DeltaView kullanıcılarının %78’i Workshare Professional’ın gelişmiş karşılaştırma teknolojisine geçiş yapmıştır ve kalan %22’sinin Microsoft Office 2007’ye güncelleme yaptıklarında geçiş yapmaları beklenmektedir.

Workshare’in doküman kontrol yazılımı, Microsoft Office ile tam bütünleşir ve bir doküman yaşam döngüsündeki her düzenlemeyi ve bunları gerçekleştiren kişileri görme imkanı sunan en doğru karşılaştırma motorunu sağlar.

AmLaw 200’ün %99’unun müşterisi olmasıyla Workshare, en zorlu doküman kullanıcıları tarafından test edilmiş oldu. Endüstri liderini seçerek müşteriler, önemil iş uygulamalarını bugün ve gelecekte sağlayacak güvenli iş ortağını belirlemiş oldu.

Workshare CEO’su Alan Fraser, şirketlerin daha azla daha çok yapmayı düşündükleri bir zamanda, müşterilerin tek bir bütünleşik pakette lider karşılaştırma ve metaveri silme teknolojisini sağlayan toplam bir çözümü aradıklarını vurguladı. Ödül sahibi DeltaView’den Workshare Professional’a geçiş ile müşterilerin bir kez daha endüstri lideri teknolojiyi doğruladıkları görüşünü belirtti.

10 yıldan uzun süredir Workshare, endüstri lideri doküman karşılaştırma teknolojisi sağlamaya, teknoloji, destek ve eğitim kaynaklarına yatırım yapmaya devam etmektedir.


keyboard_arrow_up