Workshare Professional 5.2 SR3, şimdi yeni OpenText eDOCS DM 5.3 doküman yönetim yazılımı ile tam entegrasyona sahip

ECM Haberleri Workshare Professional 5.2 SR3, OpenText eDOCS DM 5.3 ile tam entegrasyona sahip.ECM Haberleri Workshare Professional 5.2 SR3, OpenText eDOCS DM 5.3 ile tam entegrasyona sahip.

Doküman işbirliği yazılımı alanında lider sağlayıcı konumunda olan Workshare, Workshare Professional 5.2 SR3’ün Windows 7, Vista SP2 ve XPSP3 ile Office 2010, 2007 ve 2003’ü destekleyen OpenText eDOCS DM 5.3 ile tam entegre olduğunu açıkladı.

Aralık 2010 tarihinde OpenText tarafından yayınlanan eDOCS DM 5.3, sahip olma maliyetini düşürmeye yardımcı olmak ve daha bireyselleştirilmiş kullanıcı tecrübesi sağlamak için tasarlanan, ölçülebilir bir doküman yönetim çözümüdür.

OpenText eDOCS DM 5.3 ile entegrasyon, Workshare’in ürün kalitesi ve sektör lideri çözümlere bağlılığını kanıtlamaktadır. Workshare Professional, PDF ve doküman karşılaştırma, çok-kişili doküman incelemeleri için doküman kontrolü, metadata kaldırma, güvenli PDF oluşturma, paylaşma ve tam bilgi güvenliği sağlar. OpenText, Workshare’in dünya sınıfı iş ortaklarından biridir. Workshare, Microsoft Gold ISV iş ortağıdır ve ayrıca Microsoft TAP programının aktif bir üyesidir.


keyboard_arrow_up