Workshare Professional

pdf indir

Microsoft® Office için Eksiksiz ve Güvenli Doküman Kontrolü

Workshare Professional’ın En Önemli Faydaları:

  • Gömülü Excel Tablolarının Karşılaştırılması
  • Resim Karşılaştırma
  • Resim-Bazlı Dokümanları Dönüştürme ve Karşılaştırma
  • PDF Dönüşümlerini İzleme
  • Korunan Dokümanlarda Metadata Bulma

Microsoft Office dokümanlarınızı inceleme, paylaşma ve karşılaştırmanın en hızlı ve en etkin yolu.

Görünen ve gizli tüm veri kaçağı risklerinin %99.9’unu önler.

Her ölçekteki şirket için eksiksiz içerik yönetimi, raporlama ve denetim araçları

Doküman ve PDF’leri Değişiklik ve Doğruluk için Karşılaştırın

Gelişmiş PDF ve Doküman Karşılaştırma

Bir dokümanı çoklu düzenlenmiş sürümler yada revizyonlar ile bir diğerinin kapsamı içinden karşılaştırın. Workshare Professional, uzun ve karmaşık dokümanların aynı zamanda otomatik numaralandırlmış paragrafları, font değişikliklerini ve karmaşık formatlandırmayı hatta tabloları karşılaştırmaya imkan veren sektörün lider doküman karşılaştırma moturundan faydalanır.

Bir Dokümanı Birçok Versiyonu ile Karşılaştırma

İkiden fazla dokümanı aynı anda, Word ile Word, PDF ile PDF ve Word ile text bazlı PDF karşılaştırmayı kapsayacak şekilde karşılaştırma yapın. Nesneler, resimler ve Excel tablolarına gömülü olanlar dahil bütün doküman değişikliklerini tanımlayarak doküman hatalarını azaltın.

Gömülü Excel Tablolarının Karşılaştırılması

Microsoft Word dokümanları içine gömülü Microsoft Excel tablolarını doğru olarak karşılaştırın.

Resim Karşılaştırma

Workshare Professional’ın karşılaştırma özelliği artık resimleri de kapsıyor. Bir karşılaştırma çalıştırdığınızda bir resimin düzenlendiğini, silindiğini ya da eklendiğini görebilirsiniz.

PDF Dokümanlarını Karşılaştırma

Metin-bazlı PDF dokümanlarının iki farklı versiyonunun arasındaki farklar, yazı ve resimler dahil, otomatik olarak işaretlenir ve yapılan değişiklikleri kolayca ve hızla farkedilir.

Resim-Bazlı Dokümanları Dönüştürme ve Karşılaştırma

Workshare OCR Server kullanarak taranmış dokümanları, resimleri ve faksları dönüştürüp karşılaştırın.

Karşılaştırma Hızı

Daha önceki DeltaView’in karşılaştırma motoruna oranla 8x-10x daha hızlı karşılaştırma yapma imkanı sağlar.

Birçok Karşılaştırma Arayüzü

Eposta eklentileri eposta uygulamanız içinden karşılaştırın, MS Word uygulamasını başlatmadan masaüstünüzden standalone doküman karşılaştırma aracını kullanın ya da başka yeni bir yazılım uygulaması öğrenmeden MS Word içinden karşılaştırmalarınızı gerçekleştirin.

Unicode Uyumu

Unicode dildeki dokümanlar ve işletim sistemleri için tam destek sunar.

Paylaşılan Doküman İncelemeleri Arasında İşbirliği

Doküman İncelemelerini Takip edin ve Yönetin

Dokümanı yaratanlara, yetki verilen kullanıcılara ve inceleyenlere aynı doküman üzerinde paralel olarak çalışırken doküman değişikliklerini toplama, inceleme ve doğrulama imkanı verir. Dokümanın orjinali, inceleme kopyası ve düzenlenmiş versiyonları dokümanın yaşam çevriminin her evresinde görüntülenebilir ve bütün bu işlemleri eposta uygulamanız yada MS uygulamaları içinden yapabilirsiniz.

Düzenleme ve Değişiklikleri Yönetin

Senkronize edilmiş 3-bölümlü görünüm, birçok doküman içinde yapılan değişiklikleri aynı anda yönetmenizi sağlar. Yorumları yönetmek yada PDF ve Word dokümanında yapılan değişiklikleri kabul/red etmek için Workshare’in değişiklik özelliği yada MS Track Changes’den faydalanın.

Tek Orjinal İzleme

Dokümanın nerede depolandığı önemli olmaksızın doğru versiyonun iş arkadaşlarınız, müşterileriniz ya da iş ortaklarınız tarafından incelendiğinden emin olun. Herhangi bir yerden size gönderilen doküman incelemelerini yakalayın ve her zaman doğru versiyon üzerinde çalıştığınızdan emin olun. Eposta ile gönderilmiş bir dokümanı açtığınızda otomatik olarak orjinal versiyon açılacak ve size değişiklikleri yönetme imkanı sunulacaktır.

Tam Doküman Versiyonu Kontrolü

Doküman versiyonu kontrolü, ortaklaşa çalışanların sayısına bakılmaksızın basit ve kolaydır. Eposta eklentileri ve doküman depolaycıcıları arasında doküman formatlanmasını ve sayfa görünümünü, versiyon kontrolü ile koruyun.

Doküman Redline İşlemi Kolaylığı

Gösterilen redline dokümandaki değişiklikleri MS Word Track Changes kullanarak tamamlayın, bütün değişiklikleriyle redline dokümanı e posta ile gönderin yada redline’ları PDF doküman olarak saklayın. Ayrıca, bir doküman incelemesi sırasında kimin hangi değişikliği yaptığını daha kolay anlamak için rendering ayarlarını değiştirip kontrol edebilirsiniz.

PDF Dokümanlar Üzerinde İşbirliği

Metin-bazlı PDF dokümanları MS Word’e dönüştürüp düzenleyebilir, PDF dokümandaki değişiklikleri kabul/red edebilirsiniz.

Gelişmiş Doğruluk

Karmaşık dokümanları (100+ sayfa), paragraf, satır, karakter ve kelime seviyesinde doğru olarak karşılaştırın. Gelişmiş doküman karşılaştırma motoru aynı zamanda gömülü tabloları, numaralandırma, madde imleri, içindekiler tablosu, listeler, kod alanları ve karmaşık formatları karşılaştırabilirsiniz.

Güvenli, Açık XML Doküman Değişimi

Office 2007 ve önceki Office versiyonlarında oluşturulmuş dosya formatları arasında birlikte çalışabilirlik ve uyum, iş devamlılığını sağlar ve hangi dosya formatı versiyonunun kullanıldığı yada değiştirildiği önemli olmaksızın destek ihtiyacını azaltır.

PDF Dokümanlar Oluşturun ve Paylaşın

PDF Dosyalar Oluşturun

Herhangi bir uygulama yada doküman yönetim sistemi içinden PDF dokümanlar oluşturun.

İçeriği bir PDF Portföyü İçinde Birleştirin

Dokümanlar, epostalar, çizelgeler ve grafikler gibi farklı dosyaları tek bir PDF portföyü içinde birleştirin.

Dönüşüm öncesinde metadata’yı temizleyin, güvenlik ayarları uygulayın, sayfaları düzenleyip organize edin ve binder’ınızın durumunu workbook olarak saklayın. DOC, DOCX, PPT, PPTX, XLS, XLSX, PDF, TXT, ve HTML formatlarını destekleyen kullanıcı arayüzü baş roldedir. Ayrıca doküman yönetim sisteminiz ile işlevselliği bütünleştirebilirsiniz.

Tam PDF Güvenliği

Güvenlik kuralları doğrultusunda şirketiniz 128-bit şifrelemeli, imzalı ve sınırlamalı PDF oluşturmayı, zorunlu tutabilir. Dokümanlar, PDF/A ISO uyumlu ve kısıtlı yazdırma, kopyalama ve değiştirme işlemleriyle şifre korumasıyla erişim kısıtlanabilir.

Risk Algılama

Risk algılama, arka planda çalışır ve sizi olası güvenlik risklerine karşı uyarır ve size PDF dönüşümü sırasında gizli içeriği ya da metadatayı kaldırma imkanı verir.

PDF Dönüşümlerini İzleme

Dosyaları PDF’e dönüştürürken PDF dosyanızı epostanızı göndermeden önce görüntüleyebilirsiniz.

Metadata Yönetimi

Metadata Yoketme

MS Office (Word, Excel ve PowerPoint) dosyalarınız içindeki metadata, notlar ve gizli yorumlar gibi gizli elektronik bilgilerin tamamen yok edildiğinden emin olun.

Grup Metadata Temizleme

Herhangi sayıda dosyayı seçin ve “batch metadata cleaning” özelliğini seçin, metadata verileri bütün dosyalarda silinir.

Çoklu Metadata Yoketme Seçenekleri

Kullanıcılar, tek-tıkla silme seçeneği ile kolayca metadatalarını temizleyebilir yada bir şirket, metadataların kullanıcılara görünmesini otomatik olarak engelleyecek kurallar oluşturabilir.

Gelişmiş Metadata Yönetimi

Kurumunuzdaki metadata kurallarının yaptırımını sağlamak ve PDA, Blackberry, ve Outlook Web Erişim üzerinden kullanıcılarınızın metadatasını kontrol etmek için tıklayın Workshare Protect Server.

Hassas Bilgileri Koruyun ve Kontrol Edin.

Gizli Veri Bulma & Kaldırma

Workshare Politika Yöneticisi ile seviyelendirildiğinde, içerik arama alarmları, finansal veri yada şifre gibi entelektüel özellik ya da hassas bilgiler epostanız içinde yada MS Office dokümanlarınız içinde yer alıyorsa sizi uyarır ve bu bilgileri kaldırmak yada düzenlemek için size çeşitli araçlar sağlar. Veri bulma, uygunsuz olarak düzenlenmiş metni de ayrıca tanımlayacaktır.

Bilgiyi Kalıcı Olarak Kaldırma

Microsoft Word (DOC ve DOCX) dokümanlar içindeki seçili içeriği redakte edebilirsiniz. Böylece artık görünür olmaktan çıkacaklardır. Gizli bilgileri karartmak için redaction araçlarını kullanabilir ve dokümanlarınızdan çıkarmak istediğiniz içeriği kalıcı olarak silmiş olursunuz.

Korunan Dokümanlarda Metadata Bulma

Metadata içeren şifre korumalı dokümanlar, sıkıştırılmış dokümanlar ve düzenleme hakları sınırlanmış dokümanlar için uyarı alırsınız.

Eklentileri Görüntüleme

Eposta eklentilerini temizlerken, epostanızı göndermeden önce temizlenmiş eklentiyi görüntüleyebilirsiniz.

Doküman Sınıflandırma

Doküman sınıflandırma ile hassas iş dokümanlarınızı kolayca kısıtlayabilirsiniz. Bu sınıflandırma, dokümanların eposta ile istemediğiniz dahili yada harici kullanıcılara eposta ile gönderilerek dağıtılmasını engeller ve sizi uyarır.

Denetleme & Raporlama

Her doküman içinde yapılan değişiklikler kurum içinde ya da dışında yapılsa dahi izlenebilir ve denetleme/raporlama için uygundur.

Office 2007 Doküman Denetçisini Genişletin

Uyulması zorunlu doküman haklarını da kapsayan gizli veri koruma için iyi uygulamayı ya da düzenlenebilir kuralları sağlamak için Office 2007 Doküman Denetçisi’ni genişletin.

Windows Vista Haklar Yönetimi

İçerik ve kapsam farkındalık yaptırımları ve bu özelliklerin kullanım denetlemesi ile Office 2007 Vista Haklar Yönetimi ile gelişmiş kontrol ve güvenlik elde edersiniz.

3.parti Uzantılar ve Entegrasyonlar

Doküman Yönetim Sisteminizi Genişletin

Varolan doküman yönetim sisteminizi Workshare Professional ile bütünleştirerek dokümanların ofis içinde yada dışında değişimi sırasında güvenlik ve versiyon kontrolünü sağlayabilirsiniz. Nasıl doğru orjinal doküman versiyonunun takip edileceği, dokümanları nereye giderlerse gitsinler korunabileceği ve dokümanın bütün yaşam çevrimi boyunca tam olarak denetlenebileceğini öğrenmek için Review the optional integrations tıklayın.

SharePoint 2007 Extranet Yönetim

Workshare Professional’ın SharePoint 2007 Extranet ve Collaborative Workspaces, ayrıca LiveMeeting ile doküman inceleme ve karşılaştırma yeteneklerinden faydalanın.

Microsoft SharePoint Server 2007 için Workshare Connector

Workshare tarafından opsiyonel olarak kurulan bu geliştirme ile SharePoint dokümanlarınızı arayabilir, erişebilir ve karşılaştırabilirsiniz.


keyboard_arrow_up