Workshare, yeni ürünü Excel Compare’i yayınladı

ECM Haberleri Workshare, yeni ürünü Excel Compare’i yayınladı

Bilgi teknolojilerinin gelişim aşamalarının ilk basamağı olan finansal, operasyonel ve lojistik uygulamaların gelişimlerini hızlandırarak oluşumlarını büyük oranda tamamladıkları son 10-15 yılda teknoloji, altyapı bileşenlerinin kapasite ve hız artışları ile birlikte yeteneklerini de artırmaya odaklandı.

Döküman karşılaştırma alanında dünya çapında lider olan Workshare, Compare for Excel ürününü yayınladı. Workshare Compare for Excel yazılımı, Excel dosyalarının hızlı, esnek ve kolayca karşılaştırılmasına imkan verir. Bu yenilik ile, Excel kullanıcıları, tablolardaki değişiklikleri düzenleme ve takip etme şansına sahip hale gelmiştir. Workshare Compare for Excel, kullanıcılara workbookları ve bunları oluşturan değiştirilmiş, silinmiş yada eklenmiş öğeleri kolayca tanımlama imkanı verir. Kullanıcılar doğrudan Excel arayüzünün içinden karşılaştırma yapabilir, yazılar, görseller, notlar, fontlar vb, birçok öğe üzerindeki değişiklikleri tanımlayabilir.

On yıldan uzun süredir Workshare, Microsoft Word için dünya çapında lider olan karşılaştırma yazılımını sağlamaktadır. Workshare şimdi de bu lider teknolojisini ve tecrübesini Excel workbooklarına uyguladı. Çalışanlar ve danışmanlar, Excel tablolarının incelenmesi, düzenlenmesi ve karşılaştırılmasının ne kadar zor bir işlem olduğunu bilir ve bunun için Workshare çözümleri, zamanı korur, hataları azaltır ve kullanıcılara yüksek kaliteli tablolar üretmeleri için daha fazla zaman kazandırır.

Workshare Compare for Excel yazılımının özellikleri

Sıkça sunum hazırlayan kişilerin ve bunları inceleyen kişilerin ilgisini çeken Workshare Compare for Excel’in temel özellikleri:

Workshare Compare Server 5.2 sürümünün diğer faydaları:

  • hızlı ve doğru tablo karşılaştırma
  • “smart compare” özelliği sayesinde eklenen yada silinen satır yada sütunları belirleyebilme
  • renk-kodlama ve grafik kullanımı ile değişikliklerin kolayca farkedilebilmesi
  • senkronize edilmiş 3-pane bakış açısıyla, değişiklikleri şematik istatistikler ile görüntüleme imkanı sağlar
  • formüller, renkler, yapısal değişiklikler, değerler, makrolar ve birçok öğedeki farklılıkları bulabilme
  • bir workbook içinde yer alan bir sheet seçildiğinde, karşılaştırma yapılan diğer workbook da da aynı sheet’in seçilebilmesi özelliği
  • bir workbook’un karşılaştırma sonucunu Excel programı ile açabileceğiniz tab-limited metin dosyası olarak export edebilme

keyboard_arrow_up