Workshare yeni ürünü PowerPoint Compare’i yayınladı.

ECM Haberleri Workshare yeni ürünü PowerPoint Compare’i yayınladı.

Döküman karşılaştırma alanında dünya çapında lider olan Workshare, Compare for PowerPoint ürününü yayınladı. Workshare Compare for PowerPoint yazılımı, Microsoft PowerPoint sunumlarının hızlı, esnek ve kolayca karşılaştırılmasına imkan verir. Bu yenilik ile, PowerPoint kullanıcıları, slaytlardaki değişiklikleri düzenleme ve takip etme şansına sahip hale gelmiştir.

Her gün ortalama 30 milyon sunumun oluşturulduğu tahmin edilmektedir. Workshare Compare for PowerPoint, kullanıcılara slayt gösterileri ve bunları oluşturan değiştirilmiş, silinmiş yada eklenmiş öğeleri kolayca tanımlama imkanı verir. Kullanıcılar doğrudan PowerPoint arayüzünün içinden karşılaştırma yapabilir, yazılar, görseller, notlar, fontlar vb, birçok öğe üzerindeki değişiklikleri tanımlayabilir.

Gerek küçük sunumlardaki farkları tanımlama ve karşılaştırma gerekse 1000’den fazla slayt ile Workshare Compare for Power Point, çoklu slayt görsellerini, genel karşılaştırma temaları ve değişikliklerin tam bir tarihçesini veren raporlama seçenekleri ile kullanım kolaylığı ve esneklik sağlar. Workshare Compare for PowerPoint, kullanıcılara farklı versiyonlardaki slaytları tek bir temel sunum içinde kolayca birleştirme imkanı sunar.

Sıkça sunum hazırlayan kişilerin ve bunları inceleyen kişilerin ilgisini çeken Workshare Compare for PowerPoint’in temel özellikleri:

Workshare Compare Server 5.2 sürümünün diğer faydaları:

  • hızlı ve doğru sunum karşılaştırma
  • değişiklikleri yönetme ve yeni bir Microsoft PowerPoint sunumu olarak saklama imkanı
  • renk-kodlama kullanımı ile değişikliklerin kolayca farkedilebilmesi
  • sunumlarının kaynaklarının ve ayrıca değişiklik özetinin tek bir görüntüyle izlenebilmesi
  • önceki versiyonlardaki içeriği yada diğer çalışanlar tarafından yapılan değişiklikleri kapsayan PowerPoint sunumlarının etkili olarak incelenmesi
  • öğeleri, birçok şekilde karşılaştırma imkanı, renklerin yada efektlerin kolayca düzenlenebilir olması
  • sunum animasyonlarının, eklenti ve silinmelerinin karşılaştırılması; yazı yada imaj değişiklikleri, not değişiklikleri, yazı kutusu ve link değişikliklerinin karşılaştırılması

keyboard_arrow_up