A101 genişleyen süreç geliştirme kadrosu için emakin BPMS Geliştirme Eğitimi düzenlendi

Mağaza açılış süreci başta olmak üzere idari ve operasyonel süreçlerini süreç tabanlı iş uygulamaları geliştirme platformu olan Emakin üzerinde geliştiren A101 süreç geliştirme ekibine katılan yeni çalışanlar için Emakin Geliştirme Eğitimi düzenlenmiştir.

Eğitimde ele alınan ana başlıklar

  • XML Veri Modeli Tasarımı
  • Veritabanı Tasarımı
  • Form Tasarımı
  • Akış Tasarımı
  • Senaryoya bağlı olarak client side / server side script yazılması
  • Süreç formunda seçim listelerinde gösterilecek kategori benzeri verilerin yönetimini sağlamak amacıyla süreç ayarları ekranı tasarımı ve formda dinamik şekilde bu verilerin listelenmesi
  • Yapılan süreç tarafından üretilen veriyi listelemek için rapor tasarımı

Emakin BPMS, iş süreçlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve kusursuz bir şekilde akıllı iş uygulamalarına dönüştürebileceğiniz, süreç tabanlı, esnek ve ölçeklenebilir bir iş akış platformudur. Kullanıcı dostu iş akışı modelleme, izleme ve gösterge panoları ile zengin görev ve vaka yönetimi yetenekleri içerir. Mobil seçeneği ile kurumsal güvenlik politikalarınızdan ödün vermeden her zaman ve her yerde işlerinizi yürütmenizi sağlar. Hızlı geliştirme için görsel ve kullanımı kolay araçlarla iş odaklı uygulamalar geliştirmeye olanak tanır. Low-Code özelliği ile emakin BPMS, sadece kod yazabilenleri değil herkesi geliştirme sürecine dahil edebilir. Kural Moturu işlevi farklı uygulamalar içerisinde sabit kodlanmış iş kurallarını merkezileştirerek “tek bir doğru kaynak” üzerinden yürütülen bir karar mekanizması sağlar. Vaka Yönetimi özellikleri işletmelerin üretkenliğini ve sürekliğini sağlamak için rutin dışı işlerin kolaylıkla yönetilmesine imkan verir. Takım kanalları, ekip içerisindeki kişilerin senkronize ve daha verimli çalışmasını sağlamak için iletişim alanı açar. Emakin BPMS herhangi bir uygulamaya yerleştirmek üzere güçlü formlar ve entegrasyona yönelik kapsamlı API yöntemlerine sahiptir.

keyboard_arrow_up