Emakin

  Emakin BPMS platformu ile ilgili yapacağımız güncellemeler, yayınlar, düzenleyeceğimiz etkinlikler vb. duyurularımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız.
  Emakin Süreç Tabanlı İş Uygulamaları Platformu

  Emakin, kolay kullanımlı, süreç tabanlı iş uygulamaları tasarlamak, geliştirmek ve çalıştırmak için bir BPM platformudur. Emakin üzerinde geliştirdiğiniz iş uygulamalarıyla iş süreçlerinizi dijital ortama aktarır, ölçümleyebilir, denetleyebilir dolayısıyla yönetebilir hale getirirsiniz.

  Emakin Nedir?

  Emakin ile sanallaştırılmış bir kontrol ve denetim ortamı elde edersiniz. Dijital iş süreçlerinizin işleyişini inceleyerek kurum performansınızı gözden geçirmeniz ve optimize etmeniz mümkün hale gelir. Sıklıkla tekrarlayan bir düzende zaman ve kaynak tüketen işlerinizi Emakin üzerinde otomatik işler hale getirebilirsiniz. Kişilere olan iş bağımlılığını kurumsal yeteneklere tercüme eder, kaynak havuzunuzu etkin ve verimli yönetebilirsiniz. Emakin ile geliştirilen iş uygulamaları ölçeklenebilir yapıdadır, dönüşüm odaklı iş baskılarını kolaylıkla karşılayabilmek için esnekliğinizi artırır, potansiyel fırsat alanlarınızı ortaya çıkarır.

  Bulut ortamından veya yerinde kurulum şeklinde kullanılabileceğiniz Emakin için deneme amaçlı olarak ücretsiz alan adınızı tanımlayın, hazır iş uygulamalarından ihtiyacınız olanları indirin ve çalışmaya hazırsınız. emakin ile kullandığınız dijital uygulamalar üzerinde tam denetime sahip olursunuz. Bu, indirdiğiniz herhangi bir uygulamayı kurumunuzun gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

  Emakin Ne Sağlar?

  Emakin Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

  • Rutin iş adımlarınızı uygulamalara dönüştürerek iş yönetiminizi kolaylaştırırsınız.
  • Daha az kaynak ile daha fazla iş üreterek maliyet tasarrufu sağlarsınız.
  • İş süreçleri ile ilgili bilgilerin şirket içerisinde organizasyonu merkezi ve paylaşım odaklı hale gelir.
  • İş süreçlerinizi sürekli iyileştirme olanağına kavuşursunuz.
  • İş gücü performansınızda optimizasyon sağlarsınız.
  • Yeni iş stratejilerini hızlı uygulamanız mümkün hale gelir.
  • Bilgi ve hizmet seviyenizde tutarlılık elde eder hizmet kalitenizi geliştirirsiniz.
  • İş sonuçlarını analiz imkanına sahip olur, işlem sürelerinde azalma, verimlilik artışı vb. hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz.

  Kullanım kolaylığı temelli, erişilebilir, bilgiyi görünür kılan teknolojiler üretmek hedefiyle 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan 6Kare, yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirdiği iş süreçleri platformu Emakin BPMS ile kısa sürede hızlı bir büyüme kaydetmiştir.

  Edirne Tekno Park ofisi ile operasyonlarını genişleten 6Kare, 2014 yılında Hollanda’da açtığı ofis ile yurt dışına açılarak Avrupa pazarında da bulut çözümleri üretmeye başlamıştır. Yaratıcı, genç ve dinamik ekibiyle, inovasyon yoluyla değer yaratmayı aynı zamanda da iş süreçlerini basitleştirmeyi amaçlayan 6Kare, farklı sektörlerin öncü, lider konumundaki kurumlara Finans, Üretim, Hukuk, İK, Operasyonel vb. alanlarda iş süreçleri yönetimine dayanan yazılım çözümleri üretmiştir. 6Kare ayrıca kendi bünyesinde Emakin tabanlı çözümler geliştirmek isteyen kurumlar için bulut altyapısını kullanıma hazır olarak sunan dikey bulut platformları Kalsiyum ve OrangeCubes’u geliştirmiştir. Mind2Biz 2013 yılından beri 6Kare iş ortağıdır.

  keyboard_arrow_up