A101 Mağaza Açılış Sürecinden sonra İzin Sürecini emakin BPMS ile elektronik hale getiriyor

Öncelikli olarak Mağaza Açılış Süreci’ni emakin BPMS Süreç Tabanlı Uygulama Geliştirme Platformu ile elektronik ortama aktararak canlıya geçiren A101, bu süreçte A101 bünyesinde yeni açılacak veya açılması planlanan tüm mağazaların bir sistem doğrultusunda takip edilmesi ve onay süreçlerine dahil edilmesini hedefliyor. Sürecin gereken noktalarında veri alış verişi amacıyla Maptriks ve SAP sistemleri ile entegre olan sistem, organizasyon yapısını SAP HR üzerinden almaktadır.

Mağaza Açılış Süreci’nin kullanıma geçişinin ardından kurumun idari süreçlerinden İzin Süreci ele alınmıştır. emakin BPMS olanakları ile İzin Süreci izin taleplerinin gerekli onay aşamalarından geçerek elektronik ortamda takip edilebilir, yürütülebilir ve ölçümlenebilir hale gelmesini sağlamıştır. Aynı zamanda kağıt formlar vb. ortamlarda işi yavaşlatan veya aksatan öğeleri ortadan kaldırarak işleyişi optimize etmiştir.

Emakin BPMS, iş süreçlerinizi hızlı, kolay, güvenli ve kusursuz bir şekilde akıllı iş uygulamalarına dönüştürebileceğiniz, süreç tabanlı, esnek ve ölçeklenebilir bir iş akış platformudur. Kullanıcı dostu iş akışı modelleme, izleme ve gösterge panoları ile zengin görev ve vaka yönetimi yetenekleri içerir. Mobil seçeneği ile kurumsal güvenlik politikalarınızdan ödün vermeden her zaman ve her yerde işlerinizi yürütmenizi sağlar. Hızlı geliştirme için görsel ve kullanımı kolay araçlarla iş odaklı uygulamalar geliştirmeye olanak tanır. Low-Code özelliği ile emakin BPMS, sadece kod yazabilenleri değil herkesi geliştirme sürecine dahil edebilir. Kural Moturu işlevi farklı uygulamalar içerisinde sabit kodlanmış iş kurallarını merkezileştirerek “tek bir doğru kaynak” üzerinden yürütülen bir karar mekanizması sağlar. Vaka Yönetimi özellikleri işletmelerin üretkenliğini ve sürekliğini sağlamak için rutin dışı işlerin kolaylıkla yönetilmesine imkan verir. Takım kanalları, ekip içerisindeki kişilerin senkronize ve daha verimli çalışmasını sağlamak için iletişim alanı açar. Emakin BPMS herhangi bir uygulamaya yerleştirmek üzere güçlü formlar ve entegrasyona yönelik kapsamlı API yöntemlerine sahiptir.

keyboard_arrow_up