CardScan Kartvizit Yönetim Paketi yeni versiyonu olan V9 ile stoklarımızda!

Kişi bilgilerinizi herzamankinden daha kolay yakalayın,organize edin ve yönetin.

CardScan Executive hızlı-renkli tarama özellikli kurumsal kartvizit tarayıcı ile ödül sahibi CardScan kartvizit yönetim yazılımının son versiyonunu birleştiriyor.

Herhangi bir kartviziti taratın yada bir eposta imzasından yada bir web sayfasından bir kişi bilgisini sürükleyip-bırakın ve CardScan yazılımı otamatik olarak bu verileri ilgili alanlara yerleştirecek ve dijital adres defteri oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni versiyon CardScan v9 yazılımı, yeniden tasarlanmış arayüze ve kişi bilgilerinizi daha kolay yönetmenize imkan sağlayacak yeni özelliklere sahip. Yeni Microsoft Outlook eklentisi özelliği ile kişi bilgilerinizi doğrudan Outlook içine taratabilir ve buradan yönetebilirsiniz. (CardScan Executive ve CardScan Team için geçerlidir. Ayrı olarak CardScan v8 kullanıcılar ve CardScan Personal v9 kullanıcıları için de geçerlidir.) Yeni imaj görüntüleme özelliği kullanıcılara kartvizit görüntüleri arasında gezinme imkanı sunar.

CardScan Executive özellikleri:

  • Kişi bilgilerini yazmadan yakalayın! Doğrudan kartvizitleri taratın yada eposta veya web sayfalarından sürükleyip-bırakın.
  • Kopya kayıtları daha hızlı ve daha kolay şekilde düzenleyin, sıralayın, aratın, sınıflandırın ve temizleyin.
  • Yeni özellik ile kartvizitleri doğrudan Microsoft Outlook (sadece Windows için geçerli, eklenti ayrıca CardScan v8 modelleri ve CardScan v9 Personal modelleri için geçerli.) içine taratın. Outlook, Outlook Express, Palm, WindowsMobile, WindowsContacts, Act! Standart ve Premium for Workgroups ve Lotus Notes(Windows) yada Mac Address Book (Mac) ile kusursuz senkronizasyon imkanı sunar.
  • DYMO etiket yazıcısı 400 yada 450 serisi ile tek tıkla kayıt bilgilerinizi bastırabilme imkanı.
  • 14 farklı ülkeden 7 dilde kartvizitleri tarayabilme imkanı

keyboard_arrow_up