Casewise CMIntelligence ürünü ile iş süreçleri modelleme çalışamalarını iş zekası ile buluşturuyor

EABPM Haberleri Casewise CMIntelligence ürününü yayınladı

CM Intelligence Corporate Modeler kullanıcılarına Corporate Exchange içinde depolanan bilgi/verileri herhangi bir İş Zekası (BI) aracıyla birlikte raporlama imkanı verir. Sonuç olarak, CMIntelligence tüm kurum genelinde ihtiyaç sahiplerine bir model ortamını analiz etmek için sunulan en üstün çözümdür.

İş zekası, karar alıcılar tarafından kolay karar alınmasını sağlamak için şirket verisinin kullanılmasıdır. CMIntelligence çözümü raporları doğrudan Corporate Exchange dışında oluşturabilmek için SQL Raporlama Servisi, Hyperion, Cognos, Business Objects ve Crystal Reports gibi yaygın kullanımlı çeşitli BI araçlarına uyumlu mantıksal bir katman sağlar.

Kullanıcılar, etki analizleri gibi detaylı yada istenilen belirli senaryolarda hem veri hem de metadatalar üzerinde rapor oluşturabilirler. Ek olarak kullanıcılar uyum ve risk değerlendirme soruları, yada Altı Sigma ve Failure Mode Effect Analysis (FMEA) hesaplamaları için bu çözümden faydalanabilirler.

Bu esnek iş zekası raporlama çözümü BI araçları üzerinden sadece rapor oluşturmak için değil aynı zamanda bunları büyük bir önemle iletişimini ve dağıtımını sağlamak için geliştirildi. Kullanıcılar raporları birçok farklı dosya formatında (Word, PDF..) ve bunların Corporate Modeler içinde üretilen diyagramlarını da kapsayacak şekilde oluşturabilirler. Raporlara daha sonra hem Corporate Modeler araç setleri içinden hem de uygun BI aracından erişilebilir. Bu işlevsellik sadece Kurum modeli etrafındaki iletişimi hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda bütün kapsamı anlamak için analizler sağlayarak çevikliği artırır.


keyboard_arrow_up