DocsCorp EMEA bölgesinde müşteri sayısını %100 artırdı

Kurumsal içerik yönetim sistemleri için doküman entegrasyon teknolojisi ve verimliliği yazılımları alanında dünya lideri DocsCorp, EMEA bölgesinde son üç yılda müşteri tabanını %100 oranda artırdığını duyurdu. Günümüzde 650’den fazla Avrupa şirketinde kritik kurumsal dokümanların yönetiminde DocsCorp yazılımları kullanılmaktadır.

Şirketin farklı sektörleri kapsayan rekor düzeydeki yeni müşteri kazanımında önemli miktarı şuanki müşteri tabanının da %50’sini oluşturan hukuk sektörü oluşturmaktadır.

Şirket, hukuk sektöründe devam eden büyümesini birkaç faktöre bağlıyor. Bunlar: güçlü bölgesel iş ortağı ağı, yasal süreçleri ve iş akışını derinlemesine anlama, hukuk profesyonellerinin her gün kullandığı uygulama ve sistemler ile kolay entegrasyon sağlayan ve verimliliği artırmak için tasarlanmış geniş ürün yelpazesi.

Entegre PDF işakışı çözümü

pdfDocs, doküman odaklı çalışan profesyonellere endüstri standartı PDF’ ve PDF/A dokümanları oluşturma, sürükle-bırak kolaylığı ile ve farklı uygulamalardaki dokümanları tek bir güvenli PDF binder içinde birleştirme imkanı sunar. Kullanıcılar, hassas bilgileri düzenleyebilir, işaretleyebilir ve daha sonra final dokümanlarını doküman yönetim sistemleri içine saklayabilir. Dokümanlara sıra numaraları eklenebilmektedir.

Doküman Karşılaştırma

compareDocs’un doküman karşılaştırma ve iş akışına yaklaşımı eşsizdir; günümüzün hukuk firmalarının karmaşık ihtiyaçlarını karşılayacak benzeri görülmemiş seviyelerde doğruluk ve verimlilik sunan kusursuz, entegre karşılaştırma çözümünü sağlamak. compareDocs, Word ile Word karşılaştırmalarının çok ötesine geçer. Kullanımı kolay arayüz size herhangi iki dokümanı karşılaştırma imkanı verir. (Word ile Word, PDF ile PDF, Word ile PDF ve ayrıca Excel ve PowerPoint dosyalarını da)

Daha çok görünürlük, daha iyi arama

contentCrawler, doküman odaklı çalışan profesyonellere entegre analiz, süreç işletimi ve raporlama çözümü sunarak kurumsal içeriklerinin %100 aranabilir ve geri kazanılabilir olduğunun garantiler. Otomatikleştirilmiş uç uça süreçler, içerik depolayıcılarında PDF dönüştürme için depolanan resim-bazlı dokümanlara ulaşır ve bunlar yeniden indeksleyerek aranabilir-metinli dokümanlar haline getirilir. Artık içerik, bulunmaya hazırdır.


keyboard_arrow_up