DocsCorp, pdfDocs 4’ü yayınladı

Kurumsal içerik yönetim sistemleri için doküman entegrasyon teknolojisi ve verimliliği yazılımları alanında dünya lideri DocsCorp, proje-merkezli PDF yönetim uygulamasının yeni versiyonu pdfDocs 4’ü yayınladığını duyurdu. pdfDocs 4 ile OpenText eDOCS DM5 ve HP WorkSite 9 entegrasyonları mümkün hale getirildi.

pdfDocs 4 ile gelen yenilikler:

  • Yeni Tasarım – pdfDocs 4, Microsoft Office 2010/13 görünümüne benzer bir tasarıma ve menü çubuğuna sahiptir. Modern kullanıcı arayüzü, karmaşıklığı ve karışıklığı azaltarak kullanıcıların üzerinde çalıştıkları işlere konsantre olmasına imkan verir.
  • Daha hızlı – Uygulamanın başlatılması ve PDF basımı sırasında önemli hız artışı sağlanmıştır. Bu geliştirmeler, yeni teknolojiler ve çok çekirdekli CPU’ların birleşimi ile mümkün hale geldi.
  • Tek Doküman mod’u ile Çalışma – pdfDocs4, Adobe Reader kullanımına gerek bırakmayarak Tek Doküman modunda çalışır. Organizer ve Binder Projects’ten bağımsız olarak PDF dokümanları açabilir, düzenleyebir ve saklayabilirsiniz.
  • Metin düzenleme – Dahili metin düzenleme özelliği, PDF dokümanlarda kolayca değişiklik yapma imkanı verir.
  • Bilgi Notları – Tamamen yenilenen PDF Editor paneli ile PDF içeriğini kolayca inceleme ve düzenleme imkanı sunar.
  • Optik Karakter Tanımlama (OCR) desteği – OCR modülü, kağıt dokümanlar ve resim dosyaları içindeki kurumsal bilgileri aranabilir metin haline getirerer doküman iş akışlarını geliştirir. OCR modülü 180’den fazla dili desteklemektedir.

keyboard_arrow_up