DocsCorp’un yeni ürünü cleanDocs ile gizli veriler çok hızlı temizleniyor

Doküman yönetim profesyonelleri için doküman verimliliği alanında lider sağlayıcı DocsCorp, yeni metaveri yönetim yazılımı cleanDocs Desktop’ı yayınladı. cleanDocs Desktop kurumlara kendilerini ve müşterilerini metaveri ve bilgi kaçaklarından koruma imkanı sunar.

Hız için oluşturuldu

cleanDocs Desktop, piyasadaki en avantajlı metaveri yönetim yazılımıdır. Yeni temizleme teknolojileri ile oluşturulmuştur. Kullanıcılar ve BT yöneticilerine eşi benzeri olmayan bir hız ve esneklik kazandırır.

Maksimum doküman güvenliği – cleanDocs, Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve PDF dokümanlardan yaklaşık 100 metaveri türünü temizler. Ek olarak, BT Yöneticileri genel özellik işlemlerini belirleyebilir. Daha fazla güvenlik için cleanDOCS, DocsCorp’un yeni PDF teknolojilerini kullanarak dokümanları PDF’e dönüştürebilir.

Çok zincirli tasarım – cleanDocs çoklu dokümanları eşzamanlı olarak temizleme desteği sunarak çok zincirli süreçlendirme avantajı sağlar. Örneğin aynı saniyede 32 dosyaya kadar temizleyebilir!

Kural-tabanlı temizleme – BT yöneticileri, bütün dokümanların metaverilerden temizlendiğini garantilemek için kurum çapında metaveri kuralları geliştirebilirler. Başka bir seçenek, kullanıcılar gönderim aşamasında alıcının güven seviyesine bağlı olarak temizleme seçeneklerini düzenleyebilirler. Bu, standart bir çözüme göre daha esnek bir yapı sağlar.

Karma çözüm

Mobil cihazlar ile eposta gönderiminin arttığı günümüzde metaveri kaçağı riskleri de artmaktadır. Kapsamlı bir metaveri yönetim çözümü mobil bileşenlere sahip olmalıdır. cleanDocs, iki modülden oluşmaktadır. cleanDocs Destop ve cleanDocs Mobile. cleanDocs Mobile modülünün 2014 2.çeyreğinde yayınlanması planlanmaktadır.

cleanDocs Mobile, sadece mobile cihazlardan (iOS, Android, Blackberry ve Windows Phone) veya Outlook Web Access’den gelen dokümanları temizler. cleanDocs Desktop,Outlook içine entegre olur ve eposta gönderim aşamasında açılan pencere ile temizlenecek dokümanları listeler. cleanDocs Desktop ve cleanDocs Mobile ayrı olarak kullanılabileceği gibi daha kapsamlı bir metaveri yönetimi için bir arada da kullanılabilir.


keyboard_arrow_up