E-postalarınız OpenText Email Filing for eDOCS ile Kontrol Altında

Radicati Group tarafından 2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre her gün 204 milyar e-posta gönderilmekte ve gelecekte e-posta hacminin dokümanları geride bırakacağı ön görülmekte. Her geçen gün büyüyen e-posta yığınlarından, kotalarda limit aşımından, kontrol dışı ve indekslenmemiş e-postaların yarattığı karmaşadan kurtulmak mümkün mü?

OpenText Email Filing for eDOCS e-postalarda tutulan kurumsal içeriğin değerini en üst seviyeye taşımak isteyen kurumlar için geliştirilmiştir. Kullanımı kolay, zaman ve verim kazandıran modüller OpenText eDOCS DM doküman yönetim sistemi ile entegredir.

Email Marker: Microsoft Outlook içinden hangi e-postaların daha önceden doküman yönetim sistemine saklandığını renk ve bayraklarla işaretler.

Auto Bulk Filing: Birden fazla e-posta veya klasörü tek bir hareketle doküman yönetim kütüphanesine saklama imkanı sunar.

Quick Filing: Akıllı öneriler sunarak dosyalama hızını artırır. Daha önceden elle girilmesi gereken proje, dava veya doküman türü gibi verileri otomatik doldurur.

Email Filing Assistant: Mesaj tarihçesi ve gelen e-posta adreslerini analiz eder. Metin ve eklentileri otomatik olarak doküman yönetim sistemi içinde önerilen en uygun yere saklar.

Thread and Subject Filing: Kayıt edilmiş bir mesajlaşma zinciri ile ilişkili yeni bir e-posta geldiğinde otomatik olarak dosyalar, zaman ve güç tasarrufu sağlar.

Email Classification: Kurum genelinde e-postaları sınıflandırma yöntemlerini organize ederek üretkenliği artırır, içeriğe daha hızlı ulaşım sağlar.


keyboard_arrow_up