Eczacıbaşı EKOM eDOCS DM sürüm güncellemesi yapıldı

Eczacıbaşı Ekom bünyesinde eDOCS DM sürüm güncellemesi gerçekleştirildi.

eDOCS DM 10 ile kurumlar, dokümanları kurum içinde veya dışında kolayca paylaşabilir. OpenText, tam bir kayıt ve bilgi yönetimi çözümü sunarak, artan içeriğin yönetimi maliyetlerinin düşürülmesini sağlar.

eDOCS DM 10 ile gelen yenilikler:

  • Üstün Kullanıcı Deneyimi – Yeniden düşünülmüş ve yeniden tasarlanmış kullanıcı uzmanlığı, içerik yönetimini kolay ve sezgisel yapar
  • Gelişen Verimlilik – Eşsiz form çevirme yaklaşımı kullanıcıların, doküman sınıflandırırken daha az zaman harcamalarını ve içerik eklemek için daha fazla zaman kazanmalarını sağlar.
  • Gelişmiş Arama Fonksiyonları – Yeni, basitleştirilmiş arama formları, arama deneyimini geliştirir. Yeni birleşik metaveri, içerik ve Boole komutu arama sihirbazı günlük arama işlemlerini daha kolay hale getirir.
  • Yönetim Kolaylığı – Yeni DM Management Studio, yöneticilerin DM sistemlerini yönetirken daha etkili ve verimli olmalarını sağlar. Tek bir site, merkezi veya global olarak dağıtılmış bir DM altyapınız olsa dahi bu yeni Studio yöneticilere bireysel sunucularını, sunucu takımlarını, arama indekslerini ve DM kütüphanelerini masaüstlerinden yönetme imkanı verir.
keyboard_arrow_up