emakin İş Uygulamaları Platformu

pdf indir

emakin

İşinizle İlgili Herşeyi Organize Edin

 

emakin,düşük maliyetli, kullanım kolaylığına odaklı, süreç tabanlı bir iş uygulamaları platformudur

Kurumsal uygulamalarınızı bulutta tasarlayın, bulutta çalıştırın. İdari, operasyonel ve destek süreçlerinizin tümüne mobil cihazlarla erişin.

emakin’de karmaşık menüler, ekranlar görmezsiniz

emakin yapmanız gereken tüm işleri tek bir listede gösterir. İş süreçlerini insanlar değil, emakin yönetir. Unutulan kaybolan iş olmaz.

İlk kez karşılaştığınız bir işi bile kolaylıkla tamamlarsınız

Şirketinize özel süreçleri ve organizasyon hiyerarşisini kolayca tanımlayabilirsiniz

Mevcut veya yeni süreçlerinizi kolayca tanımlayabilir, değiştirebilirsiniz. Bir veya daha fazla kuruluşun organizasyon yapısını departman, pozisyon, grup ve kişi detayında tanımlayarak kullanıcılarınızın süreçlerde bu tanımlar dahilinde görev almalarını sağlayabilirsiniz.

Ölçebileceğiniz, izlenebilir bir süreç işletmenize izin verir

Yapılan tüm işlerin tarih ve saat bazında kayıtları tutulur. Böylelikle süreçle ilgili performansları izlemek ve darboğaz oluşan noktaları tespit ederek iyileştirici önlemler alabilmek için etkin ortam sağlanmış olur.

Müşterilerle ilgili süreçlerde etkin durum analizi ve geri bildirim sağlanacağı için müşteri memnuniyetinde çok büyük bir gelişim sağlanır.

İş dilinize uygun arayüzler üzerinden hızlı iletişim kurarsınız

Akıllı süreçler sayesinde kullanıcılar arasındaki iletişim kolay ve hızlıdır.

Süreç adımları ile ilgili notlar düşebilir ve diğer adımlarda kaydedilen notları izleyerek sürece yönelik aksiyonlar alabilirsiniz.

Sadece kurumunuz içerisinde değil, müşterileriniz, sağlayıcılarınız ve tüm iş ortaklarınızla işlerinizi standartları belirlenmiş, iş kurallarına uygun ve kontrollü bir şekilde elektronik ortamda yürütebilirsiniz.

emakin’i kiralama (SaaS) modelinde Internet üzerinden veya kendi sunucu sistemlerinizde çalıştırabilirsiniz.

emakin MARKET

Dilerseniz kullanıma hazır süreçleri tek tıklama ile kendi alanınızda istediğiniz an denemeye başlayabilir, deneme süresi bittiğinde aylık ödemelerle istediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz.

Teknolojik özellikler

Sistem mimari olarak .NET Framework 4.0 ve Web 3.0 teknolojilerini kullanır. Tüm web tarayıcıları ile uyumludur. Kullanıcı güvenliği OpenID, LDAP, Active Directory gibi yöntemlerle sağlanır. Sistem kaynak kullanımı açısından son derece verimli ortam sunar, tek sunucu ile yüzlerce kullanıcıya hizmet edebilir. Gerekli durumlarda load-balancing veya fail-over gibi teknolojileri destekler. Dış sistemlerle entegrasyon web servisleri aracılığıyla sağlanır. Web servisleri WCF 4.0 alt yapısını kullanır ve işlem desteği sunar.


keyboard_arrow_up