erwin Data Intelligence Data Lineage

  Etkinlik kaydını izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Formu doldurduktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


  erwin by Quest Data Intelligence Data Lineage

  Verinin İzini Sür, Stratejilerini Güçlendir: Data Lineage Webinarına Katıl!

  Günümüzde işletmeler hızla artan veri miktarı ve bu verinin içerdiği karmaşıklıklarla karşı karşıyadır. Veri artık sadece iş süreçleri için değil, aynı zamanda stratejik bir varlık olarak da değerlendirilmektedir.

  Verinin kaynağını, evrimini ve ilişkilerini anlamak ise işletmeler için vazgeçilmez hale geliyor. İşte tam burada “erwin by Quest Data Intelligence Data Lineage” webinarı devreye giriyor. Data Lineage verilerin bu karmaşıklığı içinde izlenmesini ve anlaşılmasını sağlayan bir rehber niteliğinde. Bu webinar veri yönetimi dünyasındaki bu kritik konuya odaklanarak veri yönetimi profesyonelleri, IT uzmanları ve veri odaklı stratejiler geliştirmeye çalışan herkesin bu değişen manzara içinde başarıya ulaşmaları için rehberlik edecek.

  Webinar’a katılmak için lütfen etkinlik kayıt formunu doldurun. Etkinlikle ilgili sorularınız için bize 0212 232 47 20 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

  Kimler Katılmalı?

  Veri Yönetişimi, Strateji-Planlama, Dijital Dönüşüm, Süreç ve Mükemmellik, Bilgi Teknolojileri, Kurumsal Mimari uzman ve yöneticileri

  Detaylar

  Tarih: 21 Aralık 2023
  Saat: 14:00 – 15:00

  Toplantı: Teams

  Toplantıya katılmak için tıklayınız.

  Organizatör

  Mind2Biz Bilişim Teknolojileri Danışmanlık
  Telefon: (0212) 232 47 20
  E-posta : [email protected]

  keyboard_arrow_up