erwin Data Modeler Use Cases

  Etkinlik kaydını izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Formu doldurduktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


  erwin Data Modeler Use Cases

  VERİ MODELLEMESİNİN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

  Dijital dönüşümün anahtarı olan veri yönetimi ve veri zekası iş dünyamızın her yönünü şekillendiriyor. Bu nedenle veri modellemesi ve tasarımı, veri gereksinimlerini anlama, analiz etme, temsil etme ve paylaşma süreçleri oldukça kritik hale geldi. Farklı kullanım alanlarında veri modelleme becerileri ile elde edeceğiniz faydalar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bu önemli konuda dijital başarınızı en üst seviyeye çıkarmak için sizi erwin Data Modeler Use Cases Webinarına davet ediyoruz.

  Bu özel etkinlikte erwin by Quest Data Modeler’ın sunduğu fırsatları ve avantajları keşfedeceksiniz. erwin Data Modeler veri modelleme süreçlerinizi daha verimli hale getirerek işinizin potansiyelini en üst düzeye çıkarırken size çeviklik kazandırır. Bu webinar, veri modellemesinin neden işiniz için kritik olduğunu anlamanıza yardımcı olacak.

  Katılımınızı sağlayarak şunları elde edeceksiniz:

  • Veri modelleme ve tasarımının temel prensipleri
  • erwin Data Modeler’ın farklı kullanım alanları ve örnek senaryolar
  • İş birimlerinizin veri gereksinimlerini daha iyi anlama ve karşılama yeteneği
  • Veri karmaşıklığını ve kirliliğini azaltarak işinizin başarısına nasıl katkıda bulunabilirsiniz

  Bu fırsatı kaçırmayın ve işinizi veri odaklı bir şekilde dönüştürmeye başlayın. Unutmayın ki erwin Data Modeler, işinizin gereksinimlerini karşılamak ve veri kaynaklarını anlamak için güçlü bir araçtır. İşinizin potansiyelini artırmak ve veri yönetimini dönüştürmek için erwin ile tanışın.

  Webinar’a katılmak için lütfen etkinlik kayıt formunu doldurun. Etkinlikle ilgili sorularınız için bize 0212 232 47 20 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

  Kimler Katılmalı?

  Veri Yönetişimi, Strateji-Planlama, Dijital Dönüşüm, Süreç ve Mükemmellik, Bilgi Teknolojileri, Kurumsal Mimari uzman ve yöneticileri

  Detaylar

  Tarih: 23 Kasım 2023
  Saat: 14:00 – 15:00

  Toplantı: Teams

  Toplantıya katılmak için tıklayınız.

  Organizatör

  Mind2Biz Bilişim Teknolojileri Danışmanlık
  Telefon: (0212) 232 47 20
  E-posta : [email protected]

  keyboard_arrow_up