erwin Evolve Business Process

  Etkinlik kaydını izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Formu doldurduktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


  ERWIN EVOLVE BUSINESS PROCESS

  DOĞRU KARARLAR ALDIĞINIZDAN NASIL EMİN OLABİLİRSİNİZ?

  Bugün hemen hemen her sektör veri odaklı olmayı hedefliyor. Neredeyse hiçbir şirket “Verileri kullanmayalım; tek başına sezgimiz sağlam kararlara yol açacaktır.” gibi varsayımlar ile yoluna devam etmek istemiyor. Aksine, bu tarz yaklaşımların muhakemeyi bulanıklaştırabileceğini ve zayıf kararlar vermeye yol açabileceğini biliyor. Öyleyse, önyargısız ve organizasyonlarınızı güçlendirecek net sorulara odaklanan, doğru içgörülere dayalı kararlar almaya başladığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

  Bu webinarda stratejik kurumsal mimariyi ve dijital dönüşüm, buluta geçiş, portföy ve altyapı rasyonalizasyonu, yasal uyumluluk ve yenilik yönetimi gibi iş süreci modelleme girişimlerini desteklemeye yardımcı olan erwin Evolve Business Process hakkında konuşacağız.

  Doğru kararlara götüren sağlıklı içgörüler elde etmek için erwin çözümlerinin özelliklerini ve işlevlerini anlamanıza yardımcı olacağız. Bu webinar sayesinde erwin araçlarından en çok faydayı elde etmek için ihtiyaç duyacağınız becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

  İlginizi çekeceğini düşündüğümüz bu webinarda sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Katılımda bulunmak için talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

  Etkinlikle ilgili sorularınız için bize 0212 232 47 20  numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

  Kimler Katılmalı?

  C-Seviye Yöneticileri ve Strateji-Planlama, Dijital Dönüşüm, Süreç ve Mükemmellik, Bilgi Teknolojileri, Kurumsal Mimari, Proje/Program Yönetimi, Risk ve Uyumluluk Yönetimi, İş Analizi uzman ve yöneticileri

  Detaylar

  Tarih: 27 Temmuz 2023
  Saat: 14:00 – 15:00

  Mekan

  Webinar

  Organizatör

  Mind2Biz Bilişim Teknolojileri Danışmanlık
  Telefon: (0212) 232 47 20
  E-posta: [email protected]

  keyboard_arrow_up