erwin Evolve Enterprise Architecture

  Etkinlik kaydını izlemek için lütfen aşağıdaki bilgileri tamamlayınız. Formu doldurduktan sonra otomatik olarak yönlendirileceksiniz.


  erwin Evolve

  erwin Evolve Enterprise Architecture

  Günümüzün hızla değişen iş ortamı, dönüşüm liderlerine yeni bir vizyon tanımlamaları için harika fırsatlar sunmaktadır. Pandemi sırasında şirketler stratejilerini tanımlanmış bir geleceğe ulaşmayı hedeflemekten daha dirençli ve uyarlanabilir olmaya kaydırdı. Bu durum ise şirketlerin önceliklerinde, çalışma modellerinde ve teknolojiyi kullanma yöntemlerinde değişikliklere yol açtı.

  Kurumsal mimari artık teknik bir alan olmaktan çıkıp iş yöntemlerinin dijital dönüşüm odaklı sürekli değişimini kolaylaştıran gerçek zamanlı bir karar destek öğesi olarak değerlendiriliyor. Günümüzde kurumsal mimari form değiştirmiş ve “her şeyin mimarı” olmuştur. Kurumu yansıtan bu “tek doğru”, veri ekosistemindeki tüm metaverileri entegre ettiği ve sürekli olarak yenilediği için işletme, uygulama ve teknoloji alanlarında daha etkin uyumluluk, izlenebilirlik ve sürdürülebilirlik sağlar.

  Eylül ayında gerçekleştireceğimiz webinar ile kurumsal mimariyi tanımlarken, kurumsal mimari liderlerini bugün ve ötesinde etkileyen zorlukları ve birbiriyle ilişkili trendleri anlamanıza yardımcı olacağız. Bu webinar sayesinde önde gelen şirketlerin zorlukların üstesinden nasıl başarıyla geldiğini keşfedeceksiniz.

  İlginizi çekeceğini düşündüğümüz bu webinarda sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyacağız. Katılımda bulunmak için talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Webinar sunumları tek gün gerçekleşecek ve Türkçe olacaktır.

  Etkinlikle ilgili sorularınız için bize 0212 232 47 20  numaralı telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

  Kimler Katılmalı?

  C-Seviye Yöneticileri ve Strateji-Planlama, Veri Yönetişimi, Dijital Dönüşüm, Süreç ve Mükemmellik, Bilgi Teknolojileri, Kurumsal Mimari, Proje/Program Yönetimi, Risk ve Uyumluluk Yönetimi, İş Analizi uzman ve yöneticileri

  Detaylar

  Tarih: 7 Eylül 2023
  Saat: 14:00 – 15:00

  Toplantı: Teams

  Toplantıya katılmak için tıklayınız.

  Organizatör

  Mind2Biz Bilişim Teknolojileri Danışmanlık
  Telefon: (0212) 232 47 20
  E-posta : [email protected]

  keyboard_arrow_up