Finans Leasing OpenText eDOCS DM Projesi

Türkiye’nin önde gelen finansal kiralama kuruluşu Finans Leasing kiralama sürecinde yaşam döngüsü süren dokümanları kurumsal bir uygulama platformu üzerinde izleme hedefi doğrultusunda OpenText eDOCS DM’i seçti. Projenin kurum ihtiyacı doğrultusunda leasing uygulaması ile entegre kullanımı sağlandı. Böylelikle operasyonda yoğun görev alan kullanıcılar için farklı ekranlar arasında dolaşma gereksinimi ortadan kaldırılarak tek bir noktadan tüm gerekli bilgiye erişim olanağı sunuldu.

Dokümanların taranarak doküman yönetim sistemine pratik bir şekilde aktarımını sağlayan yapı sayesinde, bu işlemi gerçekleştiren kullanıcıların yığın sayfalar arasından bir tip dokümana ait sayfaları kolaylıkla bir araya getirerek sisteme hızlı bir şekilde kaydetmesi sağlandı.

Bunların yanı sıra kurumsal bir altyapı olarak doküman yönetim sistemi kuruluşun Finansman, Hukuk, Operasyon, Pazarlama gibi diğer birimlerindeki dokümanları sistematik bir yapı altında koruma, arama ve yetkili erişme gereksinimlerini karşılamak amacıyla da kullanıma alındı.

keyboard_arrow_up