Girişim Pazarlama Hummingbird DM sürüm artırım ve eğitim hizmetlerini Mind2Biz’den aldı

2001 yılı sonunda devreye aldıkları Hummingbird Doküman Yönetim sistemi ile Girişim Pazarlama, dokümanlarının güvenli bir ortamda saklandığı, gerektiğinde tüm kullanıcılarının yetkileri dahilinde erişerek paylaşabildikleri bir sistem kurmuş, böylelikle birikim yönetiminin temel altyapısını oluşturmuştur.

Kurulumundan bu yana DOCSFusion 3.9 versiyonunu kullanan Girişim Pazarlama, Mind2Biz danışmanlığında Hummingbird DM 5.0 versiyonuna geçiş kararını vererek, bu hizmeti Mind2Biz’den almayı tercih etmiştir. Mind2Biz, Haziran 2003 itibarı ile test ortamında sunucu ve istemci simülasyonunu gerçekleştirerek varolan konfigürasyonu DM 5.0 yapısına taşımış, Sistem Yöneticisi eğitiminin ardından yaklaşık 100 kişi için DM 5.0 istemci arayüzlerinin (DM Webtop, DM Extensions for Outlook, DM Extensions for Explorer) tanıtıldığı kullanıcı eğitimlerini düzenlemiştir. Yeni sistemin Temmuz 2003 başlangıcında devreye alınması planlanmıştır.

Hummingbird DM, bilgi birikiminizi yönetme ve bilgiye dayalı kurumsal varlıkların, günümüz iş koşullarında performansınızı artırmak için kullanımı alanlarında başarısı kanıtlanmış bir çözümdür. İş süreçlerine ait hassas iş bilgilerinin kontrollü yöntemlerle işlendiği, güvenlik tanımları altında korunduğu ve aynı zamanda günlük işlemler için ihtiyaç duyulduğu anda kolaylıkla erişilebildiği ortamlar yaratır. Hummingbird DM Doküman Yönetim Sistemi, belgelerin ve birçok global organizasyonda yaygın olarak görülen “bilgi adalarının” etkili bir şekilde yönetilememesi nedeniyle artan verimsizliği giderir. Kullanıcıların iş içeriğini güvenlikli ve tümleşik bir ortamda toplamalarına, düzenlemelerine, yerleştirmelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyarak, belge temelli bilgi birikiminin denetlenmesine yardımcı olur.

Organizasyonların tip ve formattan bağımsız olarak tüm kurumsal içeriklerini tek bir merkezde düzenlemelerine ve yönetmelerine olanak tanır. Belgelerden, epostalardan, grafiklerden ve formlardan tartışma konularına, mühendislik çizimlerine, taranmış kağıt ve elektronik temelli kayıtlara kadar tüm içerik, kolayca erişilebilmesi ve alınabilmesi için birleşik bir bilgi tabanında toplanır. Kullanıcıların işlerini yapmak için yeni yollar öğrenmelerini gerektirmez, bilinen içerik oluşturma ve verimlilik araçlarıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

  • Sistem kullanılabilirliğini ve performansını en üst düzeye çıkarmak için dağıtık mimari kurgusunda ölçeklendirilebilir yapıdadır.
  • Kullanıcı üretkenliği artırmak ve adatasyonu kolaylaştırmak için ‘istediğiniz gibi çalışan’ bir kullanıcı deneyimi sunar.
  • Bir konu ile ilgili tüm bilgilerin eksiksiz ve hızlı bir şekilde derlenmesi için güçlü metaveri yaklaşımı ve arama özellikleri barındırır.
keyboard_arrow_up